bugün

uludagsozlukte coreklenmis olan sistematik entry kotuleme mafyasi cokertildi. ekipler amiri cingoz recainin komutasinda yaptigi baskınlarda sistematik entry kotuleme mafyasina ait bircok is ve eve yapilan baskınlar neticesinde arasinda bilgi iceren entrylere eksi veren bir cetede cokertilmis bulunmaktadir. komiser cingoz recai basina daha fazla bilgi veremeyeceklerini ve bu konunun cok hassas oldugunu belirtti.
şükürler olsun denilesi bir çökertme.
hepimizin artık rahat rahat entry girmesini sağlayan hadisedir . cingöz recai yi kutlarım.
(bkz: ibneyi getirin bana)
(bkz: ibneyi getir ödülünü al)
(bkz: sozlukte western filmi tadini yakalamak)
inşallah doğrudur dedirten olay. çünkü bu olaydan en çok çekenlerden biri olarak bu olaya karşı en önemli savaşı da verdim ve bu işin başarıya ulaşması gerekiyor.

entrylerin hakettiği değeri alacağı bir Uludağ Sözlük düşlüyoruz artık.
(bkz: çökertmeden çıktımda halil im aman başım selamet)
(bkz: yahoo)
rahat olun!!!
siz gece -ya da artık gece entry giren ikinci öğretim arkadaşlar için sabah- rahat uykunuzdayken her zaman bir göz vardır!
komiser cingöz recai!
hadd hadd siz uyuyun rahat yataklarınızda, bir cingöz var ki elleri dert görmesin sevgili gammazlarımıza demek ki her zaman kızmamıza gerek yokmuş.
(bkz: gammazların hakkında yazılan entrylere iyi oy vermeleri yüzünden çete üyesi sanılıp gammazlanması)