bugün

türk kadınının "seviştim çünkü..." diye başlayan cümlelerinin devamını getirmek için bulmaktan vazgeçmediği sebeplerden.

yahu canın istedi sikiştin işte. bunun için illa ki mantıklı bir sebep bulman gerekmiyor. ya da duygularınla bunu yaptığını bana yahut bir başkasına kanıtlamak zorunda değilsin.

orasını beğenirsin sevişirsin, burasını beğenirsin sevişirsin, libidon yükselir sevişirsin, vaktin vardır sevişirsin, değişiklik olsun der sevişirsin, tadını merak edersin sevişirsin...

yok efendim illa mantıklı bir sebep olacak ki hanım kızımız kendini kötü hissetmesin. sonradan suçlu olarak er kişiyi gösterebilsin.

"hep benimle olacağını söyledi ama :("

hıhı. hep seninle olacağız. ömür boyu seninle sevişeceğiz biz zaten. o kadar mükemmel bir kadınsın ki başkalarına ihtiyaç duymuyoruz seni severken. müthiş bir yaratıksın çünküsü.

manyaklar ya. gerçekten.

geberin.
(bkz: entry nick çelişkisi)
(bkz: entry nick uyumu)
Çoğu zaman ben oturturum sanırım. Hoşlanmadığım,ilgi duymadığım birine dokunamam bile. illa duygusal bir hissim olacak ki öyle bir şeyler yaşayacam. Bu sebepten ötürüdür ki genelev e gidenleri acınası bulurum.
ne duygusalı amk. yatırıp sikeceksin işte.
Aldatılmak için birebir.