bugün

rekorlar kıran gece yarısı msn zirvesinin vol.3 ü niteliğindeki zirve.
gelenek icabı katılmak isteyen uuserler bana msj atsınlar.
müsait olan bütün yazarların katılması gereken*,yüksek eğlence potansiyeli olan zirve...
sanırım zirveyi düzenleyecek olan arkadaşın kayıplara karıştığı, dolayısıyla yalan olan zirvedir...
msn adreslerimizin alınıp bir nevi sanal hortumlandıgımız zirvedir..*
bana mailini gönderen herkesi alacağım zirvedir.
(bkz: bitsin bu çile)
an itibariyle pclerin çökmesini sağlayan, yazarları parmak kanseri yapan zirvedir.
şirve şuan toplam iki odada 40 kişinin katılımı ile devam etmektedir.
bana msn adresini yolladığı halde katılamayn biri varsa ilk özür dilerim sonra tekraradan bana msj yazmasını dilerim saygılarımla.
an itibari ile yoğun katılımdan dolayı birinci ve ikinci nesillerin ayrı ayrı zirvelere toplanmasını gerektiren zirve.
azıcık ayrımcılık yapıldığını düşündüren zirve.
(bkz: nesil)
ortalıktaki ağır koku nedeniyle erken terkettiğim zirve olmuştur.
sıkılanlar için alternatif mekan *
(bkz: irc ttnet net tr uludag sozluk)
iki oda halinde orta şekerli zirveler olmuştur. muhabbet konusu bulunamamakla birlikte önce muhabbet konusu bulup sonra zirve yapılması gerektiğini öğretmiştir.
muhabbet konusu olmadığından her iki odada da maksimum dayanma gücü olan 10 dakika durabildiğim zirve olmuştur... muhabbet 3-5 kişinin tekelinde olduğundan diğerleri için pek bi sıkıcı olduğunu düşündüğüm zirve olmuştur...
an itibariyle izmirin kızları konuşulmaktadır.
sadece erkeklerin kalmasından dolayı muhabbetin muhabbeti açtıgı zirve
ikinci nesil olmam bu kadar yüzüme vurulmamıştı...
(bkz: ikinci nesilsin dediler diğer zirveye almadılar)
(bkz: sikilana tavsiye ikinci nesil msn zirvesi vol 4)* *
(bkz: protesto etmek)
zirveyi düzenleyen army'ye teşekkürlerimizi sunarız... fakat bir dahaki sefere belirli konularla zirve düzenlenirse kanaatimce daha katlanılabilir bir ortamda yaratılmış olur diye düşünüyorum naçizane...
(bkz: msnde uludag sozluk grubu acmak)
iki odada toplam 50 uuserin gelip geçtiği msn zirvesidir.yoğunluk nedeni ile msn listemdeki kişileri bir müddet kaybettiğim ve arada "x kişiye davetiniz gönderilemiyor." mesajıyla karşılaştığım zirvedir.
(bkz: sakın ha)
(bkz: bana dokunmayan yılan bin yaşasın)
(bkz: merak ettim)
(bkz: yine mi siz)
başlamış zirvedir.