bugün

sikayetvar.com'da derdini sikeyim butonunun eksikliğini hissettiren şikayet.

edit: aç dc yazan ellerin... neyse.
Ilginç bi şikayet. Olmazsa Bimer'e başvursun bence.
sesli güldürmüştür, aç dc dinleyen kız *
"çocğuğu sanal ortamdaki arkadaşlarından mahrum etmeyin zalım modlar" diye sezenişte bulunduğum olay.
her kimse sağlam trollemiş.
(bkz: sanal ortamdaki arkadaşlar)

edit: diğer şikayetteki şahıs. Gibtir git amk.
(bkz: aç dc dinle)
işsizliğin en büyük göstergelerindedir.
https://www.sikayetvar.co...-sebepsiz-yere-engellendi

görsel
Boş kalmış beyanı.başka derdin mi kalmadı KARDEŞ?
Ş.s. kim ki?
1. Uludağ Sözlük Hesaba Giremiyorum!
türkü,
Uludağ Sözlük de hesaplar hackleniyor bu durumda nasıl hesabı sileceğiz ya da giriş yapacağız saçma sapan işler yapılıyor bazı kişilerin galiba bir şeyler zoruna gidiyor bu suç ama insanların bilgilerini almak ne tespit edilirse hiç iyi olmaz.

2.Uludağ Sözlük'ten izmirli'lere Hakaret
ozan
Uludağ Sözlük denen yerde insanlar bir toplum ancak bu kadar aşağılanır ve hakaret edilir. Ancak suç duyurusunda bulunacağım yazana da yazıya onay verenlerede. Bu kadar hakaret içeren bir yazıya onay vermek aynı düşünce içinde olduğunun göstergesidir kanımca.

3.Uludağ Sözlük'ün Yönetimi Çok Kötü!
tüleyman
Sözlükte adam kayırmacılık olduğunu artık iyice belli ettiler. Girdiğim entry'lerin neredeyse tamamını silmişler, başka üyelerin girdiği ve benim girdiğim entry'e benzer olan entry'ler duruyor.

Site modları dahil yöneticileri ve yetkilileri tamamen değişmeli, ele geçirmişler resmen sözlüğü Sözlük zaten içerik bakımından kapatılması gereken sitelerden biri. Her bir üye dava açsa tozu bile kalmaz sitenin. Bu kadar iyi niyetliyiz diye bu kadar da olmaz.

4.Uludağ Sözlük Yönetim Zihniyeti
yasmin
Uludağ sözlük moderatörleri üye ayrımı yapıyor! Küfürlü kelimeler hatta küfürlü açılmış başlıklar bile sitede mevcut iken ve hatta bunu yapanlar mod ve modlara yakın insanlar iken benim girdiğim entry de argo kullanılmış diyerek girdiğim entryi silmişler.
Sitede zihniyet ile uğraşıyoruz! Moderator ve onlara yakın kişilerin hepsi de aynı zihniyet olması zaten siteyi siyasi olarak kullandıklarının kanıtı. Artık Bu kişilere kaç para maaş bağlanmış ise bir de sözde özgürlük ve demokrasiden bahsederler. Benim dinime laf ediyor şikayet ediyorum ve bu kaldırılmıyor. Kişilik haklarıma değerlerime saldırı oluyor.

5.Uludağ Sözlük Zıt Görüşe Sahibim Diye Ayırıyor!
Ateş
Uludağ sözlük modları formata uygun değil diye bahane bularak girdiğim yazıları siliyorlar ve bunu sürekli yapıp çaylak olmaya sebep oluyorlar, ama bakıyorum modlar ve modlara yakın insanlar sözlük formatını her türlü çiğniyorlar gerek küfürlü yazarak gerek ağır argolar kullanarak lakin onlara her şey serbest.
Biraz eşit ve adil olunması gerek karşımdaki insan bana her türlü cevap veriyor ve beni her türlü refere ediyor ama. Ona herhangi bir şey yapılmıyor.
Sırf karşı görüşe sahip diye insanları sitede ayırmak kendi ideolojilerine ters gelen insanlara farklı muamele yapmak sözlük formatını zaten bozuyor...
Sitede IP adresi telefon numarası gibi bilgilerim mod ve site yöneticileri tarafından görünüyor ve bu durum çok tehlikeli, bunu sonradan öğrendim.
Ben ters ideolojiye sahip biriyim diye yazdığım yazıları silen modlar kim bilir benim kişisel bilgilerimi IP adresimi kullanarak neler yapmaz.

6.Uludağsözlük Takıntı Hastalığı Olan Yetkili Sorunu
ertan
Uludağ sözlük takıntı hastalığı olan insanları yetkili yapıyor. O kadar çok takıntı haline getirmiş ki her girdiğim entry neredeyse silecek elinden gelse. Sabah akşam entry girse de hata bulsam da silsem diye galiba gözetliyor olmalı. Bir entry de sözlükte herkesin normal olarak kullandığı bir kelimeyi kullandım diye entry mi silmiş, sebebi ağır şekilde argo içeriyormuş. Site içeriğinde o kadar çok buna benzer argolar var ki hatta bu kullanmış olduğum kelimeden daha ağır argo kelimeler kullananlar mevcut. Eğer bu şekilde takıntı yapmaya devam ederlerse sözlükte kullanılan argo kelimeleri toplayıp benim entryimle beraber mahkemeye vereceğimi bildiririm ve bunu özellikle modlara yazdım. insanlar sizin takıntı hastalığınız ile uğraşmak zorunda değil işinizi yapın paranızı alın. Aldığınız paranın hakkını verin. Altta atacağım entry başlıklar kanıttır. Benim silinen entry ve hala sözlükte kullanılan ve kullanılmış benzer kelime;

7.Uludağ Sözlük Mod Sorunu!
Zehra,
Uludağ Sözlük sitesindeki yöneticiler kişisel takıntıları yüzünden kavgalı oldukları üyeler ile tehdit edici ve aşağılayıcı şeyler yazmaya başladılar.

Bu üye olarak bizi oldukça rahatsız ediyor. Özellikle yetersiz kişileri yetkili yapmaları sözlüğü sözlük olmaktan çıkarıyor ve bu kaos ortamı oluşmasına neden oluyor.
Sözlük satıldı düzelecek derken iyice bozdular.

8.Uludağ Sözlük Yönetiminin Tehditkâr Yaklaşımları
ertan
Uludağ sözlükte yönetim sorunu olduğu daha önce şikayetlerde belirtmişler ama bunun düzelmesi yerine iyice yönetimin çığırdan çıkması ile sonuçlanmış belli ki
adamlar yöneticilik vasıflarını kullanarak tehdit eder hale gelmişler insanları.
Evet telefon ile buraya kayıt oluyor insanlar o zaman akıllara şu soru gelir "buraya kayıt olan insanların bilgileri birileri tarafından el altından paylaşılıyor mu? "

aslında bir şey yapacağından değil tabi ki ama gerek sanalda gerek gerçek ortamlarda böyle insanlar tehdittir.
Çünkü biliyoruz ki buna benzer yolları kullanarak "bilgilerinizi aldım" diyerek insanları kandıran insanlar hayatımızda mevcuttur.

Girdiğim entry altına bir yöneticinin gelip yorum yaparak tehdit etmesi bir sözlüğün kalitesinin ne kadar yerlerde olduğunu gösterir.
Ben bunu sözlük ortamında paylaştığım zaman gizli bilgi özel mesaj içeriyor diyerek entry i silmesi zaten suçlu olduğunun kanıtıdır.
Çünkü yorum altına girilen entryler gizli değildir üye olmayanlar bile bunu görebilir.
Bu yaptığının diğer insanlar tarafından görülmesini istemiyor ki tehdit içeren yorumunu kafasına göre kaldırmış.
Bu yöneticileri moderatörlere bildirdiğimiz halde yönetici kendi bünyelerinde olduğu için taraflı cevaplar vermesi de bizi şaşırtmadı değil.
Umarım bir gün sözlük ıçindeki bu tehditkar örgüt yapılanması düzelir.

9.Uludağ Sözlük Moderatörlüğü Çok Kötü
ahmet
Moderasyon çok kötü kıdemli yazarlar küfür, argo, müstehcen, şeyler paylaşınca bir şey olmuyor fakat sen paylaşınca anında çaylak yapıyorlar. Açıkça adam kayırma var güncel olaylar konuşulmuyor genellikle cinsellik bazı yazarların orasını burasını atması gibi olaylar gelişiyor. Keşke yarısı değil de tamamı satılsaydı en azından iyileşme umudu olurdu.

10.Uludağ Sözlük'de Moderatör Sorunu Ve Sorumsuzluk!
Ertan sözlüğü cimer'e şikayet etmekle tehdit ederken moderatörlere de şikayet var üzerinden ayar veriyor. Sözlük yönetimi Ertan’ın bu tehtidine karşı hazırlıklıdır umarım.

11.Uludağ Sözlük Atatürk'e Hakaret!
Kıvanç, Atatürk’ün yasalarını eleştiren başlıktan şikayetçi.
Ne yazık ki kıvanç. ulu önderimizin mükemmel, harika, eksiksiz, kusursuz, noksansız, yasa ve inkılaplarını az sayıda da olsa bu sözlükte eleştirenler var. tu kaka onlar sen aldırma onlara. kıvanç duyuyoruz seninle.

12.Uludağ Sözlük Moderatör Sorunu!
Serkan, yönetimin çok amatör olduğunu kendisinin haksız yere Çaylak cezası aldığından şikayetçi. Bilemiyorum Serkan bilemiyorum

13.Uludağ Sözlük Moderatörleri!
Hamdi, moderatörlerin çok havalı olduğunu düşünüyor. haklısın hamdi ama mod olmak böyle bir şey.

14.Uludağ Sözlük içerik Değişmeli
Selman, sözlükteki küfürlü tanımlardan şikayetçi. aferin selman böyle devam et.
hepsi de haklı.

zall ve kurmayları bu işi beceremiyorlar nokta
Bu kadar işsizlik kalbe zarar.