bugün

sigara içen her bireye illet olmuştur. ekonomik olarak, sağlık açısından ve pis kokusundan ötürü ve bu yüzden yazar kardeşlerimiz bırakmak ister lakin biraz zordur.
(bkz: #23834459)
Bildiğim kadarıyla en nefret ettiğin sigaradan 3 paket alıyorsun. Zaten o markadan nefret ettiğin için sigara içmiyorsun. Ama yinede bırakmak zor.
Beyinde bitirmek lazım şak diye bırakıcaksın.
Nikotin bantlarını yada nikotin haplarını denemeyin yani içinde nikotin olan yöntemle bırakmaya çalışmayın çünkü beyin nikotin ihtiyacını karşılamak için daha fazlasını isteyecek ve sonunda sigara yeniden başlayacaksınız. Benim tavsiyem bir anda bırakılması evet ağda yapar gibi cart diye cekeceksin, sigara krizini engelleyemezsin çekeceksin acısını bu acıyı azda olsa engellemek için ve beyne nikotini biraz unutturmak için çikolata yenebilir( bitteride olur size kalmış). Elbette o alışkanlığın, o sigara tiryakiliğinin bir sonucu olarak acı çekilecek.
ilk once baya azalttim tam birakiyorum derken, deve 2 liralik indirim yapti. simdi eskisinden daha fazla iciyorum.
13 yaşımda başladım ve 13 yıl oldu. Ama hiç bırakmayı denemedim eğer denersem bırakırım diye devam ediyorum.
Be ne lan sözlükteki herkes 11 yaşında ve sigara kullanıyor aynı zamanda atarlı ve biracı. Abi kimseye bakıp da ben sigarayı bırakıcam falan demeyin. Şimdi evet eksi yağmuruna tutulucam ama benim görüşüm şu; abi bak yediğimiz yemekte , iÇtiğimiz suda , aldığımız nefeste bu kadar bok varken gelip sigaramıza laf ediyorlar. Tamam abi bıraktık sizi 5 yıl daha fazla yaşayın. Valla abi sigara bana keyif veriyor özelliklede yok mu o yemekten sonraki offf. Bu nedenle keyfinizi öldürüp kendinize zarar vermeyin. (15 yaşında değilim ve sigara firmasında Çalışmıyorum.)