bugün

hükümet yetkililerinin olası bir anayasa referandum una karşı izlediği iğrenç politikalardan birisi. zaten bu adamlar sırf referandum olasılığı için bu sene taksim i 1 mayıs a açtılar.

Yaşlı bakım evlerinde, ruh ve sinir hastalıkları hastanelerinde, cezaevlerinde, gemi güvertelerinde ve otellerin belli odalarında, sigara içilebilecekmiş.

Yaşlı bakım evlerindeki yaşlılara bir ayağı çukurda oldukları için destek veriyolar sanırsam, ruh ve sinir hastalıkları hastanesindekilerde zaten deli, içse de içmese de olur onlar için, çocuk tecavüzcüleri ve katillerin parsellediği cezaevlerinde içsinlerde uslansınlar mantığını kullandı hükümet galiba, gemi güverteleri olmazsa olmaz zaten, adam yolculuk esasında şöyle manzaraya nazaran bir cigara yakmasa olmaz ama dimi? saatlik ilişkilerin mekanı haline gelen otelleride düşünmüş hükümet, orgazmdan sonra bi zevk cigarasını çok görmemişler zina yapanlara...

http://www.milliyet.com.t....2010/1226602/default.htm
böylesine yüksek gelirli ve dünya devlerinin içinde bulunduğu sigara sektörüne bizim gibi el sözü dinleyen devletimizin yasağı da ancak bu kadar sert olabilir işte.Bende sigara içiyorum ama madem bi yasak yaptın adam gibi arkasında dur...