bugün

sigara hakkında yapılmış en iyi tespit.

evet sigara içen kesimin, özellikle ülkemizdeki kesimin %80'ni kişiliksizdir. zira sigaraya özenerek başlamış olup daha hayata dair hiçbir düşünceleri yokken bu maddeye kaptırıverirler kendilerini. neden? çünkü arkadaşı içiyordur. e güzel yavrum, senin aklın götüne mi kaçtı? mesela benim de zamanında içen arkadaşlarım oluyordu lakin ben içmiyordum, neden? çünkü ben eşsizdim, onların düşündüklerini düşünmedim, onlar gibi kültürsüz kalmadım. maalesef türk halkı sigara denen illete hapsolmuş durumda, en çok da o özenti gençlere yazık, ama hiçbirine üzülmüyorum, aklı olan yapmaz arkadaş, 17-18 yaşındaki insanlar bunlar, yazık.
(bkz: okumayın virüslü)
milyonlarca insanın annesine babasına ayrıca kendisine hakaret etmiş yazar sözü.
(bkz: tahmin etmiştim tam bir cool adam yazısı)
herkes arkadaşları sayesinde başladıysa ilk sigarayı içen emmiyi kim başlattı ?
(bkz: al kırdın kırdın)
asılsız bir iddiadır. sigara içmekle kişilik arasında bir bağ olmadığını anlamaktan aciz bir beynin düşüncesidir. yazıktır.*
(bkz: converse giyen turbanlı kız)*
(bkz: bu Atatürk e de saygısızlıktır)
(bkz: tespitini s)
(bkz: kişiliğini s)
bu kadar iyi bir araştırma ve böyle bir problem karşısında yazdığı tezin sonucunda net bir sonuç elde ettiğine göre yapmış olduğu başarılı kişilik testlerinden mütevellid kendisininde sonunda içilen sigaradan hemen önce doğumu için gerekli hazırlıkların yapıldığını hatırlatıp araştırmacıya bundan sonraki hayatında başarılar diliyor fakat sormadan edemiyoruz acep 9 ay boyunca yoğun bir sigara dumanına mı maruz kalmıştır dedikten sonra devamını bekliyoruz.
kişiliksiz midir bilinmez ama maldır mal! *
güncel Önemli Başlıklar