bugün

sifrem qwerty adlı güzide yazarın koskocaman on gün çaylak olmasıdır, hem de sıcak mayıs ayında.
selamlar efendim...

geçen gün yine arkadaşlarla kahvede okey oynarken sözlükte geziniyordum, kah uludağ modern kah facebook derken çayımı yudumlayıp demli demli entryler giriyordum. okeyde sürekli çifte bitip arkadaşları mort etmekten sıkıldığım bir vakitte moonlight sonata'ya bir mesaj atayım dedim.

sifrem qwerty: naber hacı?

moonlight sonata: iyidir senden naber =)?

sifrem: iyiyim ama o gülücükler sana hiç yakışmıyor.

moonlight: neden ama?

sifrem: top gibi görünüyorsun. senin gibi şahsiyetli birisine hiç yakıştıramadım.

moonlight: öyle görünmüyorum aslında. ihihihihi :p.

sifrem: bakın sevgili moderatör arkadaşım seni severim ama fazla ileri gidiyorsun.

moonlight: sen bana hakaret mi ediyorsun ulan? al sana 10 gün çaylaklık!

sifrem: haşaa... ne hakareti yahu... --çaylak olduğunuz için özel mesaj gönderemezsiniz--

içses: vay .bnetor. iyi de ben bu adama bir şey demedim?

neyse efendim işin aslı bunlar beni yani sifrem qwerty'i çaylak yaptılar. bu son fake hesabım zaten kalanları hep sildiler a.ına koyim, 3-4 tane daha var ama onları daha tespit edemediler allah'tan. bakın püskevit çarpsın ki sizin kasedinizi çıkarırım, zall'ı tehdit eder hepinizi yirmi beşer gün çaylak ederim. bana sansürletmeyin burayı, serdar facebookoğlu misali dalarım.
(bkz: yapma volkan yapma bunu)
yanlıştır, haksızlıktır.
haksızlık yapılmıştır, ayıptır.
haksızlıktır, yanlıştır, yapılmamasınu umut ederdik.
haksızlıktır, yanlıştır, yapılmamasınu umut edermiş gibi yapardık.
haksızlıktır, yanlıştır, yapılmamasını umut eder gibi yapıp üzülürdük.
haksızdır, yanlıştır, yapılmamasını ümit edermiş gibi yapıp üzülürken düşünüp bundan ders çıkarırdık.
şifresini herkese söylediği için olabilir. normaldir.
haksızdır, yanlıştır, yapılmamasını ümit edermiş gibi yapıp üzülürken düşünüp bundan ders çıkarır gibi görünürken hukuka duyulan saygı yılın bu zamanında, yağmur ormanlarının iç kesimlerini kasıp kavuran çöl iklimi serbest ve seküler piyasa... konu neydi ?

(bkz: uzun cümlelerde kaçırılan konu)
sifrem kuverti'yi hiç sevmem ölsün gebersin ama lock yüzünden çaylak olmasın be.