bugün

Muhtemel cehape zihniyetine vereceğim.

Baraj olmasaydı goministlere verirdim.
Ya mhp ya vatan patisi.
akp ye vereceğim. kötünün iyisi bence. diğer partilerin amına çakayım.
allah için , islam için ak parti inşallah.
görsel

ona bir süprizim var. *
(bkz: cumhuriyet halk partisi)
cehape yaz oradan bir tane de. seçimde de şöyle yüzde 30 alalım neşemiz yerine gelsin.
sana ne amk benim oyumun derdi seni mi gerdi.
HDP
inadina insanlik dersi verilir bu adreste .
ben chp atiyorum
babam koyu bi ülkücü
annem ak parti atcam diyo. bizim ev koalisyon gibi gibi.

not: babamin bizden haberi yok.
ed: neyini eksiledin pasam ? hdp yok diye mi? bizim kopege bi sorayim belki o verir.
Chp dir.
hiç düşünmeden hdp diyebiliyorum. sonra bir düşününce fikrim değişmiyor.
akparti şuanda alternatifi olmayan sağ'ı temsil eden tek partidir.
şuanda 2 seçenek vardır.
Akparti yada diğerleri.

mhp üçüncü bi seçenek olmayı koalisyonda ve seçim hükümetinde reddetti.
ya akpartiyle birleşmelidir yada diğer sağ'ın karşısında sol ve bölücülerin yanında durur.
(#29859663) tekrar ediyorum akepe bir terör örgütüdür ve oy verilmemelidir.
AÇILIMCI BiRADERLERDEN MÜTEVELLiT HIRSIZ VE TERÖRiST PARTiLERDEN OLABiLDiĞiNCE UZAK KALARAK CHP OLMAZSA MHP...
mecburen mhp. chp Atatürk ün partisi olsun ona oy atmazsam adiyim. ama nerde onlarda o şahsiyet o karakter ! anca etnik süprüntülerin kıçını yalasın dursun .
Kullanılamayacak oydur. Zira bu ülkede benim oyuma layık olacak benim kendi isteğim ile beni yönetecek tek bir siyasi parti veya oluşum yoktur.
iktidarda olduğundan bu yana, devletimizi, milletimizi muasır medeniyetler seviyesine taşımış, ve akabinde sağlık, eğitim, baş örtüsü , özgürlük gibi kısıtlamaların önünü açmış, ve hedef 2023 yoluna devam etmeyi planlayan, ve inşallah devam edecek olan, her partiye varım, istersen akepe diyin, ister adalet kalkınma partisi diyin, ister ak parti diyin.

elbette akp'dir.
Hdp ve akp hariç hepsidir. Sabah kalkıcam ve doğruca oy kullanacağım mekana gideceğim. Oy pusulasında akp ve hdp hariç bütün partilere basıcam daktiloyu.
bugün karar verdim vizelerde olsa 200 lira yol parasıda olsa basıcam 3 hilale geleceğim Allahın izniyle.
Kullanırsam hepar..
Bilemiyorum çok kararsızım.
Tüm karalama politikalarina ve allgi operasyonlarina rağmen inadina HDP lan HDP.
Chp Tekirdağ..
Chp'dir.