bugün

birde bunu abartıp, sevmediği erkekle üzülmesin diye evlenen kız modeli vardır. bir ömür allah sabır versindir.
muhtemelen ntv muhabiri'nin kız arkadaşıdır.
uzun vadede toplamda 2 kişiyi üzecek olması muhtemel kızdır.
(bkz: iyi bok yiyorsun)
(bkz: e öyle ama)
ne halt yiyorsun sen? diye sormak istediğim kızdır.saçmalıyordur.
kadın doğası egoizm ve kadınların üstünlüğü üzerinde kurulduğu için türkiye cumhuriyetinde böyle bir model bulunmaz.
sevmiyorsa yanına bile yaklaştırmaz.
takdir değil tokat edilmesi gereken kızdır. duygularla böylesine oynamak aptallıktır.
(bkz: kizlar aleminde yasamak)
Pollyannadır o, sevmiyorum ama sevebilirim; üzülüyor ama üzmeyebilirim diye düşünüyordur.
sevmediği erkek onu evire çevire .ikerse öyle bir severki... bu seferde erkek kızı sevmez.
üzülmesini istememek sevmenin gerekçileridir
bence yalandır bu kız sevmediği erkekle üzülmesin diye çıksın erkekte kız bu duruma sevinsin kıza girip girip çıksın
üzülmeni istemiyorum demesi bahanedir. esas mesele kendisini üzmemektir.
"a canım benim kıyamam" kızıdır.
pişman olacak kızdır, kendi sabrını denemektedir lakin farkında değildir.
tez elden ayrılmalıdırlar.
bir erkeği aldatmanın başka bir yoludur.
çocuğun parası varsa mümkündür.
akabinde komplexlere girmesi muhtemel olan kızdır.Sonrasında ise herkes mutsuz olabilir.
turkcelle gençken yapılması gereken 100 şeyden birini yapıp level atlamayı planlıyordur.
erkeğin duyguları ile oynadığının farkında olmayan kısacası saçmalayan kızdır.
maldir.. aslinda iyi gibi gozukur ama yaptigi bu sey daha cok zarar verip uzer..
iyilik ettiğini sanıp* kötülük eden hanım kişisidir. sonunda bir gün terk edecektir ve o zamanki yaratacağı yıkımın tuğlalarını örmektedir.