bugün

(bkz: içeriye girdiğimde sidik attırıyordu)
Yazdıkları gerçek olmadıkları için acıyarak güleriz.
eğlensin yavrucaklar.
siz yanlış biliyorsunuz, onun adı gavatlıktır.
bunların başında kukla isimli yazar geliyor. peki sevişmeli anılarını anlattığı için onu kınıyor muyuz? tabi ki hayır, çünkü adam sadece güldürüp eğleniyor. diğerleri saçma salak şeyler yazıyor, işte onları kınamalıyız.

esas konuya gelirsek, sidik attırmak ney lan? litfen böyle cahilce terimler kullanmayınız!
karaktersiz erkektir. iki kişinin yaşadığı iki kişi arasında kalmalıdır. bu yüzden sevişeceğiniz erkeklere dikkat edin kızlar.
sevişme anılarını değil, sevişme fantazilerini yazan sözlük erkekleridir.
Kaşarsın onu biliyoruz.
Yazmadım yazmam. Ama bir başlarsam yazmaya roman olur. Hangi sözlük kızını yazayım?
sözlük jargon ve gereklerinin dışına çıkmıyorlarsa kimsenin karışamayacağı erkeklerdir. kızlar da aynı şekilde yazabilirler. cinsellik üzerine bu denli fazla entry giren birinin derdi, kaşar ilan edilmekten korkmak olmasa gerek.
ben kameraya çekip izletenini tanıyorum amk.

hatun ölü gibi yatıyordu, içeceğine ilaç mı kattı uyurken mi çıktı üstüne ne yaptıysa lavuk... gerçi salak bi hatundu.

hayır acaba nasıl bir tepki vermemi bekliyordu bu eleman? onu anlamadım. "hee, bravo çok iyi yapmışsın, vay amk" dedim bende kemal kılıçdaroğlu gibi.
eski trt gibi sozlukte netekim pasanin cumleleriyle kapanmali.

bamyacilar sizi.
gavattir, midesi geniştir. ulan insanın kendine özel bişeyi olur amk.
ilk bilemedin ikinci defa sevişiyordur. o sevişmeden de türlü türlü hikayeler üretiyordur. sevişmenin normalleşmesi durumunda zaten bunun ile alakalı tek kelime etmez.

ha, tabi biliyorsunuz bazıları sevişmeyi çok elzem bir iş olarak görüyor. evet elzem ancak onun elzem oluşu onu zaten çok da büyütmemeyi gerektiriyor. bir diğer taraftan bu arkadaşlar genelde 3 kuruşluk çocuklar oluyor. bazen düşünüyorum onlar gibi olsaydım nasıl olurdu diye, hayal dahi edemiyorum. müthiş bir karanlık ya. çok karanlık.
Yok artık dedirtir.