bugün

insana "ya şunun yerinde ben de olursam" hissi verecek bir eylem. geçmiş vakit sevişilmiş, kucaktan düşürülemiş, duvardan sektire sektire bi hal olunmuş kızın; daha sonra hasbelkader karşılaşıldığı bir yerde kocasıyla tanışmaktır. bu tür şeyler hayatın içinde olağan durumlar. her iki taraf da "canım nasılsın görüşmeyeli?" temalı "arkadaşça" sohbetler ededursun, aslında içlerindeki utanç ne kadar büyükse o kadar yapmacıktırlar. içinde fırtınalar koparken kadın, hiç olmadığı kadar soğukkanlı davranabilir. hiç görmese, hiç oralı olmasa kafiydi. lakin illa yeni tokmakçısını sana tanıtmalı.

kadın..

böcekten korktuğu kadar allahtan korksaydı dünya daha iyi bir yerdi.
Sevişilmemiş bir kizla evlenme ihtimali gunumuz türkiyesinde her gecen gun azaldigi icin adamla kesinlikle içten içe alay etmeyin. Başınıza geliverir sonra.
gereksiz eylemdir.
hiç bulaşmayın amk bence.
ne kadar eksilendiğine bakılırsa etrafta çok "sevişilmiş kız" var. ahooooy =)
er geç başa gelecektir.

kız sürekli çağırıyor kocamla tanışın çok iyi anlaşırsınız falan diye. amk her seferinde başka bir bahane buluyorum. grup mu yapacaz, yoksa kocası mı sikecek beni emin değilim. bazen de diyorum acaba kocası tatmin edemiyor da o yüzden mi çağırıyor. belki de iyi niyetlidir de emin olamıyorum amk.

tatmin için çağırıyorsa kötü. kadın evli bir kere. ters.
grup için çağırıyorsa o zaten açık uçlu bir şey. o da ters. belki herif sen hanıma kay ben sana kayayım diyecek.
belki de herif durumu öğrendi intikam alacak.

çok kararsızım lan belki de iyi niyet.

en iyisi geçiştirmek.

hem ben patavatsızım amk adamla tanışırken ben de karınıza pompalayan adamım falan diye ağzımdan kaçıradabilirim. amına koyum ya. çok zor.
"avradını siktiğimin oğlu" diyebilir kadının çocuğuna.
sevgilinin tüm arkadaşlarına şüpheyle bakmayı gerektirir.
Kız evlenden önce sevişilmişse ve yolda karşılaşıp slm verdikten sonra kız aa bak bu da kocam demişse gayet normal bir durumdur.
bide platonikse ne koyar be adama yazık la.
Başa gelen olaydır. Kız bekarken sevişilip bir kızla akraba düğününde karşılaşılmış kız evlenmiş hatta bir adet çocuğu olmuş. insan tuhaf oluyor mutlu olsun tabi bir gecelik duygu patlaması ile olmuş bir şeydi. Memeler fena ama hehehe.
gerdek gecesinden önce müstakbel vajina sikiciye hatun kişisinin nelerden hoşlandığı, nasıl orgazm olduğu, vücudunun kıvrımları hakkında detaylı bilgi verilebilir. eğer damat bey sex and the city kafasındaysa threesome teklif edilebilir. (bkz: sikmeye giderken sikilmek)
Kıza damga basılmadigi için bi anlam ifade etmez.
şu benim çaktığım mervenin kocası sensin demek. sen ona yetemezsin kardeş, ben malımı iyi bilirim. sana daha minyonları lazım. diye bir konuşma geçebilir.
şu repliği akla getiren durum: "oturduk bir de çay içtik, ben, o, bir de kocası."
akabinde kullanma klavuzu bile verebilirsiniz kocaya.
Şerefsizim benim başıma gelmişti dediğim durumdur. Zamanında bir manitam vardı, balık etli, adı yıldız. Bir kaç ay sonunda evlenmeye yanaşmadığım için ayrıldık. Aradan 2 yıl geçti yolda karşılaştık biraz muhabbet sonra numaramı zorla aldı. Bir süre telefonla görüştükten sonra bir çay içelim diye karar verdik ama yalnız gel demeye gerek duymamışken bu kocasıyla geldi ve beni eski komşusu diye tanıttı. Utanıp sıkıldım dilim tutuldu. Ertesi gün niye bunu yaptın deyince seni tanırsa daha rahat görüşmek için, akşam bazen o da evdeyken yemeğe gelirsin falan deyince kusura bakma da dünyada kadın mı kalmadı evli kadınla sevişip yakalanınca da herif kafamı kesip top diye oynasın. Olmaz öyle şey deyip bir daha görüşmedim.
geçmişinizden kopmanız gerektiğini göstermiştir.