bugün

ayaklarını yalatmayı dusunen patner hareketir.
ayaklar üşüyebilir,saygı duymak gerekir.
(bkz: aşkım çoraplarını da çıkardın mı)
(bkz: coraplarini cikarmadan sevisen insan) *
(bkz: aydemir akbaş)

Gerçi o hiç birşeyini çıkarmıyor.. *
malum bölgeye(amcık) ayak sokulmuyorsa sorun yaratmaz bana kalırsa. diyelim ayak sokulacak, bir anomali var ve erkek yakatan fışkıttırıyor, ayağıyla iş görmesi lazım. o zaman da doğal bir prezervatif görevi görür. iyidir iyi.
ayak ıslanmasına mani olma amacı güder.
vaktiyle geneleve giden bir arkadaş'ın başından geçen bir muhabbet. arkadaş odada soyunmaya başlıyor. tam çoraplarını da çıkaracakken, kadın "ne o ayaklarını da mı sokacaksın bana" diyerek arkadaşın bir süre iptal olmasına neden oluyor.
not:valla ben değilim, bir arkadaşın başından geçti.
edit: ne kötülüyorsunuz!!! ben mi çıkardım çoraplarımı.
filmlerde görüp tuhaf bulduğum durum. bir de bu çoraplar beyaz olur genelde. saçmaladır ya sn her bişeyini çıkar çorabı çıkarma. cık cık cık.
%100 değil de %99.9 zevk almaktır.
(bkz: sevişirken çorapların kokması) *
ayaklar sıcak kalırsa yatağa yansır denilen olay.*
erkegin coraplarini cikarmamasi kadini asagiliyici bir durumdur. hatta kadin kendisine fahise muamelesi yapildigini bile dusunebilir ve cok fena ariza yapar.

kadinin coraplarini cikarmamasi hic onemli degildir. hic bir erkek bu ayrintiya takilmaz. direk coraplarin oldugu bolgenin 75 cm uzeri ile ilgilenir.
sinemada, parkta yani evin dışında herhangi bi yerde ayakkabılarıda çıkarmamanın verdiği rahatlıkla farkına bile varılmayan durumdur. ayaküstü bir sevişmede aksinin çok ilginç karşılanacağını düşünüyorum. heleki çorapları çıkarıp, ayakkabıları tekrar giymek çok daha ilginç olabilir.
dikkat edilmesi gereken husus; çorapları sevişirken değil, sevişmeden biraz önce çıkarmak gerekir. sevişirken gömlek, sütyen, iç çamaşırı vb... çıkarmak gayet seksi olabilir fakat sevişirken çorap çıkarmayı hayal bile etmek istemiyorum.
sevişmeyi iyi bilmeyen insanlar çorap çıkarmaz. sonuçta hareket halinde bulunulacağından, destek lazımdır. bu desteğin elle yapılmasındansa, ayakla yapılması daha yerindedir. el sonuçta kullanılır. ayakla destek de çorapsız yalınayak daha verimlidir.
çırıl çıplak olmayı engelleyen durumdur. böylece kimse sizi çırıl çıplak görmemiş olur.
sevişme esnasında ayak partneriz ağzına sokulmuyor ise ve de çorap kokmuyor ise sevişmeye negatif bir etkinin olacağını düşünmediğim davranış.
çıkarılmayan şey külotlu çorap ise sevgiliye büyük ayıp edilmiş olur.
tırnaklarının kir tuttuğunun hissine kapınılmasına neden olan bir davranıştır.
Eski sevgilim ayaklarının görünmesinden pek hoşlanmıyordu diğerleride bu şekilde düşünmüş olabilir ama aslında durum çok ironiktir göt baş açıp ayaklarını gösterememek pek akıl karı bir durum değildir kanımca.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar