bugün

filmlerden mi gerçek hayata geçmiş yoksa gerçek hayattan mı filmlere konu olmuş, hatta acaba şiirlerden çizgi filmlere yatay geçiş sınavına mı hazırlanmış ancak yeterli puanı tutturamayıp araf'ta mı yaşamaya mahkum olmuş, tam kestiremediğim genç cinsidir.. görüldüğü üzre bi bok bilmiyorum bu gençler hakkında.. tek bildiğim şu aşağıdaki sahne:

+/ sevişen çifti görünce nedensiz yavşaklaşan genç
-/ sevişen çift (bir ağızdan)
&/ kapı
*/ evin kedisi
?/ nedim abi.. kendisi gizemli bir adamdır..

& gaacıırrtt (kahrolsun klieşeleşmiş eşya ses efektleri)
- mm yea.. bi dakka oovv n'olmakta idir orda hey (tutkudan fiil kiplerini gelişigüzel kullanıyor).. kapa kapıyı adamım sorunun ne senin?
+ heheha pardon ya siz takılın mmmhıhıhı..

gördüğünüz gibi diyalog içinde geçen karakterleri tanıtma sürecim diyalogdan daha uzun sürdü.. hatta kediyi ve nedim abi'Yi HiÇ KULLANMADIM.. nedim abi gizem dolu olduğundan saklanmıştı ama.. neyse..
bu durum benim mal olduğumu gösterir evet.. ama aynı zamanda yavşaklaşan genci yakaladınız mı?

ne oldu yani? sevişiyolar.. pardon de geç.. hemen bir baş sallamalar bir ''hehe gençler ya ben de bu yollardan geçtim, bu usüllere yabancı değilim..'' pozları, bir halden anlamacılık yalanları.. lan ibne sen ne zaman seviştin en son ha? never (nevır)!

kendini bildin bileli sevişen çiftleri takip edip kapılarını açan adamdın sen.. özür dile, neden kimsenin seni öpmediğini merak et ve evine dön.. tutti frutti izleyen çocuk gibi sırıtma..

ulan bi kere orta 1'deyim, bahçedeki tuvalete gireyim dedim kapı açılmıyor, yüklendim iyice bir an aralandı o anda kapıya sırtını dayamış bir lise son abimiz ve onun önünde oral seks icra eden (türk sanat müziği sanki amına koyim icra etmek ne) bir lise son ablamız vardı.. o yarım saniye içinde kapı kapanına kadar ''hehe abi kolay gelsin hehe.. ablaya hürmetler..'' demeyi başarmıştım..

sonra da kaçtım tabi.. ama hasmımın pantalonu yerde olduğundan avantaj bendeydi..

? gitti mi herkes?
+ gitti nedim abi çık dışarı..
? asla!