bugün

en iyisi açılıp konuşmak. ben öyle yaptım 11 sene sonra. sonraki pişmanlıklar ne yazık ki çok kötü olabiliyor.
sen 20 yıldır kızla yan yanasın ve ona açılmayı bırak,davranışlarınla bile belli edemedin öyle mi?ya uyduruyorsun ya aptalsın başka açıklaması olamaz.
Kız erkek fark yok .. Şu resim her şeyi açıklıyor bence
görsel
o kadar da kötü bir şey değildir. bunu yaşayan insanı hayatta başka hiçbir şey duygusal anlamda yıkamaz. çelik gibi sinirlere, duyusal olgunluğa sahip olmak için bence hoşlandığınız kızlara gidip teklif bile edebilirsiniz: "pardon ya, sizden inanılmaz hoşlanıyorum ama kişisel gelişim koçum hayatta başarılı olmamın sizi başka biriyle sevişmenize bağlı olduğunu söyledi, müsait olduğunuz bir gece davet edebilirseniz bir kilo lokum ile misafirliğe gelebilirim"

ne derler bilirsiniz, what doesn't kill u, makes u stronger.
senaryonda boşluklar var pampa, dedirtir

ama olsun allah gene de belasını versin.
Başlığı açan arkadaş inan durumuna çok üzüldüm sen çok daha iyilerine layıksın kardeşim.
Laik sistemin hayranlarının hazmetmesı gereken, her yeri sarmış bir gerçektir. Ne o solcu beyler! Demokrasiyi ve özgürlüğü sadece tek sanamı herşeyi serbest ediyor sandın. Her kese özgürlük, her kese demokrasi! Her kes tuttuguyla! Ağır ağır sindirmekten, hazmetmekten başka çareniz yok.

Siz zannettiniz ki hep başkasının karısı, kızı bana serbest. Yok efendi yok sizinki de onlara serbest. Hazmedın, oldu olacak biraz çağdaş öz deyısler dinleyin ve genısleyin.
O yüzden kimse bass gitar çalmak istemez.
işin şakası hikaye doğru ise kötü bir olay ama ben olsam o oda da durmazdım ne biliyim mk dışarı çıkardım bir iki bira alıp kafamı dağıtmaya çalışırdım. O ne öyle ezik gibi oda da onlar inlerken sen de osbir mi çektin diye sorasım gelmedi değil. Umarım bundan sonra sevmeyen insanın peşinden koşulmaması gerektiği öğrenilmiştir.
hayata kusersin müzik ne ki.