bugün

o kızı seven kişiyi, kızdan soğutacak durumdur. zira o çocuk senin alçak gönüllülüğüne, senin duygularını açıkca söyleyebilmene-söylemene, senin içten, içinden gelerek davranmana, yapmacık olmamana aşık olmuş olabilir. yani o haldeki sana aşıktır o çocuk. çocuğun "seni seviyorum, 'hayat'ım olmanı istiyorum" vb. lafları sana söylemesi ve hissettirmesi akabinde sen, az önce sıralanmış özelliklerinden vazgeçersen; 'ulan nasıl olsa seviyor, kendimi biraz naza çekeyim de daha çok bağlansın bana' vb. şekilde düşünürsen ve bunu hareketlerine yansıtırsan, o çocuk senden bir anda soğuyabilir ve yine bir anda ortadan kaybolabilir. bu yüzden sevgilinden duyduğun 'seni seviyorum' lafını veya o açıklanamaz hissi hissettiğinde, duyguyu tattığında o'na daha çok bağlan, daha çok içten ol, ona karşılık ver. bu şekilde karşındaki sana daha fazla bağlanacaktır zaten, merak etme. *

(bkz: erkeklerden kadınlara tavsiyeler)
şımarsın n'olmuş.
yerim yerim.
ölçüyü kaçırmadığı sürece yenilesidir.*
Akabinde ağzınıza sıçar.
(bkz: sevilmeyen sevgili)
Ardından sevgilisini kaybetmekle sonuçlanır.
insanın sadist tarafını uyandırmaya sebebiyet verebilecek bir durum olabilir fazla şımartılmak.
şımarmanın bokunu çıkarıp kendini vazgeçilmez zannettiği takdirde terk etme sebebidir.