bugün

MUTLU BiR KOL AĞRISI.
güzeldir.. ama sevgilinin sabah gelip yatağa "hadi hayatım kalk" diye uyandırması çok daha başka güzeldir..

açarsın gözleri karşında o var.. hemen kafa açılır tutar kolundan yatağa çekersin.. *
benim için olmayan olması istenen şey. kötü düşünmeyin hakketen güzel bir şey la.
"Gül rengi şarap içilmez mi böyle günde?"
ne güzel şeydir o. hayaldir, bitmesini istemediğiniz tek gecedir belki. sabaha birlikte kalkmak birlikte nefes almak güzeldir. herkesin başına gelsin böylesi ben dahil.
Onun kokusunu içine çekerek, nefesini yüzünde omzunda hissederek uyumak uykuların en güzeli en keyiflisi. O saatler hiç geçmese hep onunla uyusam, sabah uyandığımda gözlerimi onunla açsam.
dünyada huzur bulduğun tek yerdir.

ona sarılırken hissettiğin mutluluk, huzur, güven, sadakat, çocuklarının annesi olacak hissi vazgeçilmez bir tutkudur. ruhunun huzura ermesidir.
Sabah kalkmayı istememenize sebep olan, dünyada tarifi zor olan, mutluluk kaynağı eylemlerden biridir.Özellikle erken kalktıysanız eğer, onu dakikalarca izlemek gibisi yoktur.
1 yıldan sonra 2 gündür yaşama şerefine ulaştığım dünyanın en güzel anıdır.
nasil da duygulandim yazilanlari okurken. saka saka sevgiliyle uyumak iste abartilacak bisey yok.
(bkz: duygusuz insan).
2 kişilik yatağı dolduramamak.
uyanmak istememek.
sıcaklığını hissetmek.
(bkz: sigara yaktıran başlıklar)
bal gibi bir şeydir. böyle özlenesi olaydır, e özlenir de haliyle.
dunyanin en guzel duygusu-idi. bu gece o uyudugumuz cekyatta tek basina yatacak. ne hissediyor acaba? kesinlikle pisman degil onu biliyorum.
erkeğin büyük, kadının küçük kaşık olduğu uykudur.

kadın duramaz kalçasını hareket ettirirse, o uyku uyku olmaktan çıkar tabi, o ayrı.
Sigara yaktirmaya sebeb olacak basliklar.
(bkz: merak etme sadece uyuyacağız)
(bkz: sevgilinin uyurken aniden osurması)
başlarda zordur, hele tek kişilik yatakta yatılıyorsa uyunamaz bile. hem sonra bulmuşken sarılmak lazım di mi? uyuyamazsınız, sıkı sıkı sarılır onu da uyutmazsınız. sonraa zaman geçer alışırsın yeri gelir götünü döner uyursun. insanoğlu ak ne bekliyosun?
duygulandım lan. en büyük hayalim. :(
sevgili değişkendir sevgilin kediyse kedinle uyursun.
Zorunlu edit: biri eksilemiş eksileyene sesleniyorum insanın sevdiği sevgilisidir hayvanla sevişmiyoruz herhalde.
(bkz: mutluluğun nirvanası)
yorgan kavgasına sebep olabilecek yaşamayanların çok güzel bir eylem olarak tanımladığı olay.
güneşin doğmasının istenmeyeceği bir gecedir. anı durdurup sonsuza kadar o anda kilitli kalınsa keşke.
aslında uyuyamamaktır. yanımda aşık olduğum adam var. vaktimizi uykuyla niye piç ediyim. evlenince uyuruz nasılsa. *