bugün

içinden aha sıçtık şeklinde bir cümle kurduran, ev ahalisinin tamamının sevgilin olduğunu öğrenmesinin kaçınılmaz olduğu durumdur. *
yıl 2002
o yıllarda bu işleri yeni yeni öğreniyodum.. nası sevgili olunur.. çıkmak nedir fln..
bi tanede sevgilim vardı o daha bi hakimdi mevzuya tabi.. bugünki başarımı ona borçluyum..
-abi burdan bi selam gönderelim mi o zaman ya
-gerek yok
bize gelicekti o gün .. annem babam çalıştığından küçük kardeşimle öle takılıyoduk evde..
kardeşimde her sn ye dışarda olmasına rağmen o gün hissetti mi noldu çıkmıyo bi türlü dışarı..arkdaşına git diyorum arıyoruz çocuk köye gitmiş yok evde değilmiş bir diğeri ders çalışacakmış fln filan..
-abi bu bi işaret işte dünya bu buluşmayı istemiyo
o esnada bi de yağmur başladı bardaktan boşanırcasına cinsinden
-abi ne yağmur yağmıştı o gün ya
-evt çok
bu arada kız arkdaşım evin önüne gelmiş 4. hakemden işaret bekliyodu oyuna girmek için..
ama ben bi türlü kardeşimi bi yere postalayamamıştım sonra aklıma gelen ilk şeyi yaptım..
-abi çok çakalsın ya
saçma bi sebepten dolayı kavga çıkardım kardeşimle ve odasına kitledim..
o bağırıp çağırıp kapıyı tekmelerken bi hışımla kızı eve getirdim ve hemen odaya daldık..
neyse 5 dk muhabbetten sonra olaylar ısınmaya başladı tabi
-abi ne günlerdi ya
neyse biz iyice kontrolmüzü kaybederken tam action un ortasına odanın balkon kapısı açıldı ve kardeşim karşımdaydı..
öle baktı anlam veremedi görüntüye sonra kapattı tekrar..
kızı eve getirmek için o kadar uğraşmıştım ki bazı noktaları atlamıştım
onun balkonyla benimki bitişikti ve balkondan atlayarak geçmişti..
-abi artık böle hatalar yapmıyosun ama tecrübe kazandın o olaydan sonra
sonra noldu.. binbir şekilde ikna etmeye çalıştım bizimkilere sölerse çok kötü olacağını fln..
o arkadaşla ders çalıştığımızı fln:)
yıllar sonra öğrendim ki sölemiş o günlerde ama pozisyonumuza bi anlam veremediği için bi kız vardı abimin yanında diyerekten basit bi şekilde anlatmış olayı ,şimdi büyüdü adam oldu o atıyodur eve kızları başında bi kardeş belası yok benim gibi..
-annen emekli oldu ama abi rahat değildir ya o da
bulsun bi çözüm yöntemi yaratıcı olsun ben napiyim..
olay sırasında bedenler birbirine dönükse göze bir şey kaçma dümeni yenmez bayatlanıştır.