bugün

taharet muslugu olmayan bir otelde veya evde yasamis birisi icin gercekten anlamli bir cumle. yurtdisinda, tuvaletinde taharet muslugu olmayan bir evdeyseniz ve sevgiliniz de bunu tecrube edindiyse, bu jestinize karsilik size en guzel iltifatlari edecektir. taharet muslugu nedir? temizliktir, kiciniza yapisan boklarla muhattap olmamaniz demektir.
hele bide su olmayan yerde içinde su olan taharet ibriği kadar önemlisin demek kıymetinizi bir kat daha arttırabilir.
akabinde sevgilinin sende benim için maşrapa kadar önemlisin demesi muhtemeldir. Gerek yoktur.
erkek adam icin sevgilinin ne kadar ozel, onemli ve ayricalikli oldugunu gosteren yapilabilecek en mukemmel iltifat. -yazar bu noktadan itibaren mecburen igrenclesmeye basliyor isterseniz okumayi birakabilirsiniz.- evet cunku bir erkek adam cok afedersiniz ama muhterem gotunun en mustesna bolgesine taharet muslugundan baska hic bir seyin o kadar yaklasmasina musade etmez. ama taharet musluguna guvenir, sever ona o saygi deger gotunu dusunmeden emanet eder..o da bu emanete asla hiyanet etmez buyuk bir saygi ve profosyenellik anlayisiyla isini yapar gorduklerini de asla kimseyle paylasmaz...demek ki taharet muslugu temizliktir, safliktir. taharet muslugu ozeldir, guvenilirdir. taharet muslugu erkek adamin aslinda en yakin dostudur.

yazar olan taharet muslugu arkadas bu entryi lutfen uzerine alinmasin...sonra "hani en yakininizdim banada emanet edin lan.." falan der aman deyim nemize lazim.*
gavur memlekette taharetsiz kalınca anlayacaktır lafın değerini.
(bkz: taharetmuslugu) *
mübalağa etmektir. *
doğrudur. sen de bir bok olduğundan bana da anca taharet musluğu olmak yakışır derim. en azından verdiği değeri belli etmektir. hemen yeni taliplere araştırmak gerekir.
güncel Önemli Başlıklar