bugün

her seferinde öyle hissedilebiliyorsa sevgili, sevgilidir; aşk gerçek aşktır.
(bkz: kendimden biliyorum)
parfüm veya deodorant kullanıyorsa ani bir hareketle onu itmeyi gerektirecek olaydır.

(bkz: parfüm deodorant kullanan gafil)
kişiye, gecelerce sevişmekten daha fazla zevk vereceği kesin olan durum.
dünyanın durduğunu samaktır.
hayatın anlamı olarak görenler var. acıyorum körlüklerine. bilmiyorum belki de böylesi hayırlı.

hayatın anlamı olarak ifade ettiğiniz, açlığınızı karşılayan mıdır?
cevabınız evet ise pekala.
o halde, açlığınızı karşılayan bir madde ise onun eroinden ne farkı vardır?

aileniz sizi sevgili olarak gördüğünüz kişi için mi dünyaya getirdi, büyüttü, sevgi verdi, sizin için fedakarlıklar yaptı? bu ne nankörlüktür ve geçmişini unutmaktır ki, üç beş gün/ay/yıl önce tanıdığın kişi senin için 'hayatın anlamı' oluyor.

görürüz hayatınızın anlamı bir gün kıçınıza tekmeyi bastığında.
veya 'kib' dediğinde.
her sarılmayla ilk duygusunu alabiliyorsanız daha güzel olandır. kavgadan sonra daha da değerlidir.
(bkz: dursun zaman)

- çok mu sıktım acaba. yok yok. ee peki ayaklarım neden titriyor?
asagi takimlar surtmesin diye dikkat icinde gerceklesir.
kalp atışlarını karşılıklı olarak tavan yaptıran eylem.
birde herşey o sarılmayla başlamışsa kalbinize sıkıca bastırmanız gereken andır.
insanı uçurur.
3 gün sıçmayıp tuvalete girildikten sonra ilk patlamayı gerçekleştirdiğin an kadar haz verici bir andır.
sevgiliyi iki kolunu onu saracak şekilde kavramak eylemidir.
Tek kollada yapılabilen türü vardır.
burda konu ilk kez yapılması galiba.
insanın içini ürperten ve o an için onu dünyanın en mutlu insanı yaptığını zannettiği olaydır efenim.
önünde ilerleyen hayatı kendi ellerinle durdurmak gibidir bu. hafif aptallaştırır insanı. kendine gelmek istemezsin. devamıda ilk hissettiğin gibiyse tadına doyulmaz efendim.
beraber uyananların hatırlamadığı eylemdir.
yakındaki sikişin habercisidir.
sevişmenin yaklaştığını gösterir. yada ayrılığın.
özlemle beklenendir. Hayali kişiyi daha bir heyecanlandırır. eylem gerçekleştiğinde zaman bir süreliğine durur.
bir ateşlenme söz konusu. swh
olmayacağını bildiğin o sarılma bile insanın içindeki kelebekleri allak bullak eder. velev ki gerçekleştiğinde olacak olanları ise varın siz düşünün. (bkz: keşke)
Parmak uçlarınızda dururken dengeniz kaybolabilir.
O hariç bütün dünyanın buzlu cam hatta mozaikleşmesi olgusudur.
eğer ilk sevgilinizse eğer bunu yapmayı becermek bile aylarınızı alacak bir olay.
ilk sarılış ise kız "l" gibi düz erkek ise kapalı parantez gibi ön takımları geri çekmiş pozisyonda olur. Değdirmemek gerekir. Akıldan cinsel bişey geçmese de fiziksel bi durum o.. illa ki kalkar en kötü ihtimalle bi hareketlenme olur.
Son kez sarilmaktan cok daha iyi hissettiren durumdur.
güncel Önemli Başlıklar