bugün

(bkz: karımı paylaşmaktan gurur duyuyorum)
(bkz: beyfendi siz gavat misiniz)
görsel
cidden bundan zevk alanlarda mı varmış demek istediğim hede?

yahu yanımda sevgilime bakıldığında kıskançlıktan kudururum ben be. o bakanların gözünü ne şekilde oysam diye düşünürüm. ne zevki?
Kavat deyyus godoş karışımı bişey olmanın verdiği hede.
islam ve benzeri dinlere mensup insanlar bunu anlayamazlar. o güzel hissiyatı hiç bir zaman tadamayacaklardır.. bu modernliktir..
görsel
Yobaz itlerin bilemeyeceği zevktir. Baktıkları Zaman için içine sığmaz bayram çocuğu gibi sevinirsin o mutluluk dalga dalga yayılır vücuduna.
gavatlığın nirvanasına giden yol. önce bakılmasından zevk alır zevat-ı gavat sonra da...
Bunları oludukça kendimi lan olum sen ne güzel insanmışsın bunların hiç birini düşünmemişsin diyorum.
(bkz: gavatlık)
hep biraz eksik , ama gavatlık konusunda değil.

sevgiye bakılmamasının verdiği zevk daha başkadır , gavatlığınızı bir kenara bırakıp da yaşamaya çalışırsanız bu zevki tadacağınızdan hiç şüphem yok.

bakanı dövmek de farklı bir zevktir , tabi bunun için de başınızdaki yılın gavadı altın boynuz ödülünü bir kenara bırakmanız gerekecektir , zira kafa atmak gibi eylemler yapacağınız için boynuzlar ağırlık yapar , atamazsınız.
söz konusu eylemden zevk alan insanların ilerleyen dönemlerde swinger oldukları gözlemlenmektedir.
sevgiliye bakanların size oluşturduğu histir. ağızlarının suları akar ama ona dokunamazlar. o gece yatağında size aittir. onlar ise sevgiliyi düşünerek 31 çekerler. *