bugün

hayırlı erkekler arkadaşlar...

ciddi anlamda tüm nahoş şüpheleri üzerine çekmeye muktedir olmasının yanı sıra, sevgilisinin veya karısının her istediğini, her söylediğini ikiletmeden yerine getiren suyun donma derecesinden bile daha aşağıda bir sayıyla tanımlanabilecek karakter yapısına sahip erkeklerin açığa çıkarılma unsuru ve bu açığa çıkma neticesinde erkek ortamlarından bu tarz şahısları uzak tutmak suretiyle toplumdan aforoz edilmeleri ve de asla adlarını telaffuz etmemekle birlikte; her daim merak konusu olan, şüpheci gözleri ve devasa boyutta soru işaretlerini bünyesine mıknatıs misali çeken erkek müsveddelerinin penis boylarıdır...

evet sevgili arkadaşlar; biliyorum ki bu mülevves hadisenin, yani karısının, nişanlısının, manitasının her istediğini yapan erkeklerin minnacık hoppidi penise sahip olmaları mevzusu sizlerde bana karşı bir antipati uyandıracak ve böyle bir mevzu açığa çıktığı için, 20. ve 21. yy bilim insanları tarafından her daim merak konusu olarak addedilmiş bu teoriyi gündeme getirmem pek çok sözlük erkeğini* bana karşı kışkırtacak ve gerek pm yolu gerekse çeşitli başlıklar ve nik altı teröristlerini başıma üşüştürmek suretiyle, ne şerefim bırakılacak ne annem ne de bacım. tüm sülaleme acımtırak sözler ve nahoş ifadelerle saldırılar düzenlenecek ancak bizler her şeye rağmen uludağ sözlük minik penisli erkekler lobisi karşısında asla yılmadan mücadelemizi sürdüreceğiz. öyle olmasa şu ana kadar ben çoktan e5'e düşmüştüm yani. mücadele etmesem ya kaşar olurdum ya bir tokmağın önündeki davul.

her neyse aklı başında kardeşlerim... esas meseleye dönecek olursak şayet; manitasının her söylediğini yapan erkek, penis boyunun ufaklığından dolayı çekindiği ve sevgilisinin bu sebepten dolayı kendisiyle t.şak geçmesinden korktuğu için her söylediğini yapar ve el pençe divan istek listesi hazırlayıp market market koşturur. çünkü şayet evde hanımın her istediğini veya koluna taktığın manitanın her söylediğini yapmayıp da aynı zamanda ölü serçe penisi sahibi olmak tezat şeylerdir ve aynı bünyede barınamaz.

şimdi bi düşünün tahayyül edin arkadaşlar, rahatlıkla çoğunuzun tahayyül edeceğine ve duruma karşı empati kuracağına eminim. bir erkek düşünün, manitası sevişmek istiyor ve kendisi sırf eşe dosta hava olsun diye manita yapmış ama mesele beraber olmaya gelince çekiniyor... manita şüpheleniyor tabii "yaa hadi soyunsana şaşkın" falan diyor, bu da ıkına sıkına el mahkum indiriyor donu baksır bile giymemiş, sevgilisi "ayy sen balık yemlerini donunda mı saklıyorsun" diyerek odayı terk ediyor... düşünün bi ya manitanız sizin dalgayı balık yemi sansa naparsınız? ay ne kötü bi olay türba.ına koyim ya. rezalet ötesi. şahsen benim başıma böyle bir şey gelse ki gelmez yani söz temsil söylüyorum; intihar ederim veya kimlik değiştirip çöpçülük yaparım ki kimseyle muhatap olmayayım.

bir de unutmadan söyleyeyim; türkiye'de pek çok erkek karanlıkta sevişmek istermiş çünkü sevgililerinin penis boylarını detaylı biçimde görmesinden korkarlarmış. siz siz olun kendinize güvenin ve karanlıkta sevişmeyin. çünkü karanlıkta karabasanlar basar adama. siz penisten dert yanarken, arkadan cinler sağlam basış yapar. gerçi kendinize güvenin diyorum ama kendine güvenmek için önce ortada bir şeylerin olması gerekir hehe.
bazı trollümsü şahsiyetlerden büyüktür.
Mikroskopta 40 lık büyütmede karaltı şeklinde zor seçilen boydur.
SEN MANUEL TAKILIRKEN O ZEVKIN DORUKLARINDA YASAR. SEN BURDATEK ELLE ENTRY GIR.
kelle hariç 25.
13 yarda.
Olmayan bir şeyin boyutu söz konusu olamaz.
alttan alta benim sikim çok büyük mesajı vermek isteyen bir yazarın değindiği meraktır.
Bamya yanında dev kalır.
Sevgilinin istekleri ile doğru orantılı.
Yok denecek kadar azdır. Kendimden biliyorum 30 cmlik bir malafat ile kadınlara her istediğinizi yaptırabilirsiniz.