bugün

candır.
scrabble tahtası gibi olacak olan gençtir. Kimse kusuruma bakmasın maldır.
Olaya bir de şu açıdan bakalım;

--spoiler--
+Lan bu ne böyle?
-Çok seviyorum abi ondan yaptım.
+Hay ben... Kıza gösterdin mi peki?
-Evet çok güzel olmuş dedi.
+Sen o zaman hakkatten malsın.
-Niye lan?
+Senin böyle bir mallık yaptığını gördükten sonra, "kendine zarar vermişsin benim için, çok içim açıldı, totom tavan yaptı, sen kendini kesmeye devam et" demiş kız sana resmen sen hala uyuyon mavi ekran
-E nolmuş yani?
+Kızlar bakın benim için kendini kesmiş seviyesine gelince muhabbet anlarsın...
--spoiler--

Sonuç: çocuk kolunda kalan izlerden dolayı her gittiği yerde göte geldi. -Lokantaya garsonluk başvurusundan, nufüs müdürlüğüne kadar. Güvenlik dövdü lan bir ara çocuğu jiletçi diye.-
Kız ise 1 ay içinde zengin bi mavi ekranle* çıkmaya başladı.

Kendini kesmek gibi bir mallık yapma güzel kardeşim. He yaptın diyelim iz kalmasın diye dua et. Kız sana iyi olmuş demişse, sevgiline de veda et. Önümüzdeki 15 sene boyunca yering markalı rakı tüketiceksin bilmem anlayabildik mi...
sevgilisi adının baş harfini vücuduna kazımadığı için, sevgilisinin adının baş harfini vücuduna kazıyan sevgilisi olan kızları kıskanan kızların eleştirdiği gençtir. *
bundan sonra bütün sevgililerinin ismi aynı harfle başlamalıdır ki sorun çıkmasın.
-slm ali ben.
-ben nihal.
-yok olmaz z ile başlamalı zuhal desek olur mu?
ergen degildir belki çok aşık olup kavuşamamış olamazmı?
gerizekalı bir ergendir. tamam seviyosun da ne gerek var vücudunun orasına burasına jiletle baş harf kazımaya kız seni terk edince göt gibi kalıcan ortada. artık uğruna kazıdığın kızın adı yeşimse gider yasemin bulursun ergen. ne kısıtlıyosun çıkabiliceğin kız sayısını.
gençliğinde sevgilisinin adını bileğine kazıyan ve şimdi ağustos'un sıcağında uzun kollu gömlek giyen arkadaşım var. buda demek oluyor ki insanı pişman edebilme olasılığı yüksek bir eylem.
gösteriş meraklısı ve ileride pişman olacağını bilmeyen cahil insandır.
bütün ismini kazımaktan iyidir. Bide kalbine kazıyanlar var dimi. of.
Kusura bakmasın ama tam bir gerizekalıdır. Hayatında kalıcı olmayacak birinin herhangi bir özelliğini vücutta kalıntı haline getirmek nasıl bir andavallığın sonucudur merak etmekteyim.
hele ki yanlış kazılmışsa ? Bir zamanlar sırtına Beckham yazdırayım derken dövmeci elemanın dikaktsizliği sonucu sırtına bir harfi eksik kazılmış gariban bir kız vardı.Aklıma hep o gelir.
göt yazdırsa daha iyi olacaktır.
güncel Önemli Başlıklar