bugün

çocukceğizin kaskosunu, hasarsızlık indirimini yaktığı yetmiyormuş gibi, çarptığı araba da ferrari'dir. elli tane trafik sigortası üst üste binse aracı ancak tamir eder.

ama o bahaneyle ferrarinin sahibiyle tanışıp yeni bir aşka yelken açmayı başaracak kadar çakal bir kızdır.

siz hala ferrari'nin tamponunu ödemek için aldığınız kredinin taksitlerini ödemeye devam edin.
gırtlağı sıkılacak kızdır.
pompada sağlam ise cana geleceğine mala gelsin şeklinde geçiştirilecek eylemdir.
lakin
pompa dahi yoksa ilişkide ağzına sıçılır.
Beceriksizdir. Benim çok başıma gelmiştir. Madem kullanmasını bilmiyorsun, neden oturuyorsun o direksiyon koltuğuna vitesini yediğim?! O çarptıkça ben yenisini aldım, o çarptıkça ben yenisini aldım, o çarptı, ben gittim yine yenisini aldım. Kim uğraşacak tamirle filan! Sanki fakiriz. Hiç.
motorunu carpsindir. yerse tabii
pikaçu'dur.
blanka'dır.
black lighting'dir.
laxus dreyar'dır.
raiden'dir.
killua zoldyck'tır.
ginji anamo'dur.
thor'dur.
electro'dur
zeus'tur.

çarpar...
ne var canim ondan onemli mi kizidir. cok ayip ediyosunuz erkekler, gelin kizlar bana, ben vereyim arabami.
başıma gelmiştir 2010 senesinde. anlatamayacağım ilginç şekilde arkamdaki kamyon dikiz aynasında görünmemiştir. meğersem sol aynada görünüyormuş. sol aynayı komle sıyırdım. bir soluna döndüm ki arabanın solunu milimle kurtarmışım. çocuk bişey demedi ama çok utandığım olaylardan biridir.