bugün

Selam gençler.
Zengin bir ailenin tek çocuğuyum ve 25 yaşındayım. Ailem her zaman en iyi eğitimi almamı istedi bundan dolayı da çocukluğum yurtdışında geçti. Gerek çocukluk, gerek ergenlik sürecinde ilişkiler hakkında çok fazla bilgi edindim ve bugun sizle bazı seyler paylasmak istiyorum.

Gel gelelim şuan ne yapıyorum. Ailemin şirketinin başına gectim ve aynı zamanda bağımsız sanatçiyim, dunyaca ünlü bağlantılara sahibim ve duzenli olarak sergi organize ediyorum. Anlayacaginiz uzere param çok, para çok olunca benle olmak isteyen kadınların sayısı da bi hayli fazla oluyor tabi.

Ama para, statü ya da artık ne derseniz, kadınlar icin bunlarin hiç bir onemi yok dostlar. 3 tane okul bitirmis ve evimin duvarlarini üstün basari sertifikası ile donatmış biri olarak söylüyorum bunu, kadınlar istiyor ki erkek masaya vursun. Sen benim helalim desin. Gerisi fasa fiso dostlar.

Muhtemelen sözlükte tüm erkeklerden çok daha zekiyim bu konuda şüpheniz olmasın. Sonuçta yıllarını egitime ve kisisel gelisime adamış sportif bir centilmenim. Hayatıma giren kadınların %99'u param için benle beraber olmak istede en nihayetinde her biri ses çıkarmamı ve dişimi gösterdi istedi.

Ama bildiginiz uzere üstün niteliklerimden dolayı bunu pek de umursamadım. Henuz sesimi çikarmak istedigim bir kadına rastlamadım. Taliplerimi bekliyorum yine de. Zaman * .

Tanım. Nasihat.