bugün

kıskanç erkektir bu cümle çoğu zaman hoşa gider çünkü sahiplendiğini gösterir ama aşırısı bencilliktir aynı şekilde kendide gezmemelidir.
sevgilisi tekerlekli sandalyeye mahkumsa çok ayıp etmiş erkektir. amına koyayım niye ayıp ediyorsun?
eğer sevgili kırıp dizini oturmazsa, kırılıp oturtulacak kızsa; sikerler öyle maçoluğu dedirtendir.
Anne nasihati veren erkektir.
daha kötüsünü sevgilisinin bu cümleyi fazlasıyla realist bir açıdan ele alıp dizini sopayla kırdırtması sonucu kanepeye oturmasıdır.
DELiKANLI ERKEKTiR. SEVFiĞiNi NAMUSU KABUL ETMiŞTiR.
sevgilisi kırıp dizini oturuken, kendisi diğer kızlara laf atan erkektir.
genelleme yapmayı sevmem. ancak bu şekilde söyleyenleri hiç samimi bulmuyorum. zira bu şekilde söyledikten sonra defolup başka kızlara gidenleri çevremizde örnekleri ile mevcut efendim.
sıdıka'nın sevgilisi olan erkektir.

gir içeri kır dizini, dön önüne,
kız sıdıkaaaa.
annen görür, baban duyar, dayak yersin,
kız sıdıkaaaa.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
hatta bazısı o kadar fedakardır ki, dizi bizzat kendisi kırar, bazan bunla bile yetinmeyip bıçağı böğrüne sokar.
bu erkeğin en seven halidir(!).
bu sözde maço medeniyetsiz tavrı hemen olmasa bile kendilerine ; gidişe doğru açılan yolun sonundaki kapıya biraz daha yakınlaşma bonusu sağlar.
böyle bir adamla sevgili olacak kadar salak olan biri yine aynı şekilde dizini de gerçekten kırarak oturmaya kalkabilir.
kendisine sevgili değil de, otur dediğinde oturacak yemek yap dediğinde yapacak bir kukla arayan erkek.
sevgilime şaka olarak söylediğim ancak içeriğini uyguladığım durumdur.. he onu evde hapis edip geceleri barlarda sürtmüyoruz.. biz de kendimizi bazı ortamlardan sıyırdık, geri çekildik..

bu suç mudur? sevgilinin gece dışarda olmasını istememek.. saat 9-10da dışarıda dolaşmamasını istemek suç mudur? sonuçta böyle yapınca bize para vermiyorlar.. düşüncemiz gerçekten dışarda çok yavşak insan olduğu, gerçekten çok orospu çocuğunun olduğu ve onlardan sevgiliyi sakınmak istemektir..

he anlayış gösterirse 2 tarafta sorun olmaz.. * *