bugün

yanında para var mıdır? yoksa zor durumda kalmasın diyen kızdır. haklıdır, yoksa hem zor durumda kalacak hemde mahcup olacaktır.
aksiyon aramıyordur sonuçta sevgilisini görüp gidecektir.
sevgilinin prensesi, öğrenciysen senin baş tacı, meleğin.
yüce rabbim bu modelden bir de bana nasip etsin hayırlısıyla...
ayrıldıktan sonra -keşke yeseydim şerefsizin paralarını- diyen kızdır.
rastlarsa şükür namazı kılınacak kızdır böylesi az bulunur hele birde iyice samimi olduktan sonra yaparsa ayrı bir anlı öpülesi olur kanımca.
belki de evde yemiş ve gerçekten karnı tok olan kızdır. diğer sevgililerinden biriyle yedikten sonra gelmiş olan kızda olabilir. belki de o kadar çok aldattı ki vicdanı el vermiyordur. ayrıca yemek yerken bir pisliğe benzeyen sevgiliye sahip bir kızda olabilir. *
iyi ev hanımı olur.
birlikte dünyayı feth edilebilecek kızdır.
candır canandır.
sevgilisiyle ayda bir buluşuyordur.*
işte o kız benim.
Dünyanın en düşünceli insanı olaark bilinir.
sonradan pişman olacak kızdır.yaptığın adam kesin bi halta yaramayacak biridir akıllanırsın bir daha da yapmassın. ha değecekler vardır belki ama önceki adam tüm kredileri tüketmiştir...
milyonda bir karşılaşılan kızdır.
sahip olanlar için söylüyorum, bu piyango herkese vurmaz. Kıymet bilin.
en şık restoranlarda en güzel yemekleri hak eden kızdır.
eğer obur kişinin sevgilisi ise böyle yapması yanlıştır, zira sevdiceğinin en büyük eğlencesi olan yemek yemeyi onunla birlikta ifa etmesi süper düper olabilir. parayı da düşünmesi onun inceliğidir tabi ama yemeye de harcamayacaksan nereye harcayayacaksın değil mi sevgili?hadi 2 kuruş da sen ekle de wupır yiyek...
Asosyal , soğuk ve ilgisiz sanılıp terk edilecek kızdır.
Çünkü sevgilisine 5 dakika sonra, mango'da gördüğü çantayı aldıracak olan kızdır.
SEVGiLiSiNi YÜRÜYEN CÜZDAN OLARAK GÖREN KIZDIR.
sevgilisi para harcamasın diye aç mı kalanırmış? kendi parasını kendi ödeyip aç kalmasın o kıza söyleyin.
Şakam yok. var böyle kızlar.
Yalanını s..* ayy kıyamam, besleyin onu.
samimi düşünceli şefkatli vs.vs. diye bir çok sıfat üretilebilir kısacası sizi anlayan karnınız ağrıdında sizin kadar canı acıyan ikinci kadındır. öperim alnından dert yoldaşı ve samimi türk kızı.
hayatımda duyduğum,gördüğüm (ki henüz hiçbir kız göremedim)en iyi kızdır. ne kadar alçak gönüllüdür. ve sevgilisini gerçekten çok seviyordur.
3 4 yıl sonra aç olmasa da açım paran da yoktur şimdi diyecek kızdır. sabır bir yere kadardır.
güncel Önemli Başlıklar