bugün

sevgili.

muhtemelen 12-24 yas araliginda olan, kiz arkadasi; sevgilisi kendisinden 3 yas buyuk olan, donem farkliliklari sebebiyle bircok zorluga gogus germek zorunda olan erkektir. 12-24 yas araliginda kendisinden 3 yas buyuk kizla iliski yasayan erkek; hersey zordur onun icin.

gizli sakli yasar.

sevgilisinin yaninda gozukmemelidir, uzak olmasi biraz olsun rahatlatir iki tarafi da. sevgilisinin arkadaslariyla da tanisamaz, guvenir sevgilisine; onun anlattiklari dogrultusunda fikir edinir arkadaslari hakkinda. boyle bir kizin pis arkadaslari olur diye dusunmez zaten, sorun degildir. uzmek istemediginden sevgilisini, hicbir platformda canim cicim olaylarina girip rezil etmez onu. benim sevgilim 15 yasinda dedirtmez. kendisi uzulur, sevgilidir en nihayetinde; gizlemesini, saklamasini, dalga gecilecek diye korkmasini yediremez, paramparca olur kalbi. ama dayanir, cunku cok seviyordur.

bakire olmayan bir kizla birlikte olmakmis gibi.

ailesinden azar isitir. kendisi utanmaz ama, herkese anlatir. benim sevgilim 18 yasinda.

anlatsa ne olur ki?

16 yasindaki kizlara bakip otuzbir cekenlerle ayni sinifta, benim 18 yasinda sevgilim var desen ne derler senin icin?

pezevenk gibi adamdir o. sevgilisi 18 yasinda ya; butun liselilerin amina koyabilecek kapasitededir.

ama bu erkek, hak etmemistir kucuk gorulmeyi. asla oyle dusunmemistir cunku. sevgilisini kendisinden de buyuk gormez zaten, anlasabildiklerinden dolayi birliktelerdir. anlasamadiktan, yas sorun olduktan sonra iliski mi olur? ama yas sorun degildir. sevgilisini kendisinden buyuk gormez, zaten oyle anlasirlar. bircok ortak yonleri vardir. sorun olmaz. yapilidir da; yan yanayken kucuk oldugu en fazla yuzunden belli olur, kimse cikip da "oeh kiza bak lan kucucuk cocugu takmis koluna" diyemez. dese ne olur ki, kardesim diye yalan soyleriz. soyletirim.

her zaman, her yerde yanlis anlasilmalara kurban gitmistir. her yerde buyuk zannedilmistir, iliskisi de oyle baslamistir zaten. cok sevmistir; buyuk zannedilmis, 18 yasindaki kiz tarafindan ilgi duyulmaya baslamistir.

o istemezdi boyle olsun.

gobegine kadar pantolonunu ceken, okulundaki kizlara bakip otuzbir ceken guruhun arasinda; 18 yasinda sevgilisi olan bir cocuk.

ama ne yapsin, cok seviyor.

ne kadar uzak olsa da, hala ilk gunku gibi.

simdi sumuklerini silip geri gelecek.

provakatif baslik acmis gibi hissediyorum kendimi, ama evet;

o sumuklu benim.
kadınların kendinden olgun erkeklerle ilişki yaşamak istediğini düşünürsek ve bunu kadın yaşını baz alıp olgunluk hesabına geçtiğimizde erkeğin olgunluk yaşının kendi yaşından bir hayli yüksek olduğunun gösterir. sonuçta erkek haddin den fazla olgundur.
üçün beşin hesabını yapmayan erkektir.
yanlislikla sozluge liseliler alinmasin kampanyasinin parcasi olmus dallamadir.
olgun ve tercübeli kadınlardan hoşlan erkektir.
(bkz: oha bu benim lan)