bugün

aslında ilişkilere başlamadan önce , nasıl işe girerken bir özgeçmiş isteniyorsa
sevgili adayının da bir özgeçmiş sunması zorunlu olmalıdır.
erkek kadın fark etmez sevgili olmak için sevgilisi olmak istediği insana, özgemişinde daha önce yaşadıkları *ilişkiler hakkında detaylı bilgiler vermelidir.
örneğin bir erkek sevgilisi olacak kızın kaç kişi ile sevgili olduğunu , hangisi ile öpüştüğünü , kaçı ile seviştiğini, kaç tanesi ile oral seks yaptığını bilmelidir.
yine aynı şekilde bir kız da sevgilisi olacağı erkeğin kaç kızla beraber olduğunu , bir sevişmede kaç posta atabildiğini , kaç kız ile anal seks yapıp yapmadığını bilmelidir.
bu maddeler detaylı bir çalışma sonucunda sayıları artturılabilir.
sağlıklı bir birliktelik için iyi bir yöntemdir.
kızılay örnek alınarak bir anket doldurtulmalı ve soruların içerisinde hiç bir erkek erkeğe beraber oldunuz mu tarzı sorular yer almalıdır.
sayın yetkili
evlenme talebinizle ilgili bilgiyi yakın akrabalarım aracalığı ile edindim. 32 yaşındayım, henüz orta yaş sendromuna girmemiş bulunmaktayım. ayrıca iktidarsızlık gibi bir sorunum buunmamaktadır, takır takır işliyoruz yani. zaten bizim sülalede erkekler mezara kadar işlerler. hem ne demiş atalarımız işleyen demir paslanmaz. ilk cinsel tecrübemi bir genel evde edinme girişimim oldu. fakat o anda yüreğim hop hop atmakta idi, ve heyecandan tam konsantrasyonu sağlayamadığım için halvet olamadık. ama ben mücadele etmeyi severim ve güçlükler karşısında yılmam. pes etmedim, ikinci deneyimimde bizim karşı komşunun kızıyla edinmek istedim ama kızın suratıma tokadı indirmesi ile hevesim kursağımda kaldı. bende bir dönem cinsel kimlik karmaşası yaşadım tabii. bu süre içinde 45 yaşında bir amca ile zikiştim, aslında o beni zikti, bende el ve dil uzvumla katıldım ona. bir süre sonra dünyalar güzeli bir kızla tanıştım ve benim alt bölgemde canlanmalar olunca, aslında zannettiğim gibi gay olmayabileceğim hissi uyandı içimde. derken attım onu yatağa, indiridm kilodunu.a man tanrım üç gün üç gece, sultan sülüman gibi kimse tutamıyordu beni. uzun zaman sonra elde ettiğim bu performansla öüme geleni zikmeye, önüme gelenin ağzına vermeye başladım.
sonuç olarak sizden haber alınca sizi görmek istedim. tanrım o ne dudaklar, o ne kalça, o ne memeler. ne fanteziler ne fanteziler, daha fazlası hakkında bilgi edinmek isterseniz lütfen aşağıdaki bilgilerden ban ulaşınız.
sevgilinin özgeçmiş sunması zerre alakadar etmez beni. sunsa bile okumaya erinirim amk. elimden gelen tek şey sevgiliyi ilerde mutlu bir yuva kuracağı kişi işin hazırlama tecrübelerle donatma. daha napım amk.
hepsinde ilk ya da ikinci tecrübesi olmak bir süre sonra cv'nin okunmadan çöpe yollanması anlamına geleceğinden gereksizdir.
''powerpoint sunusu da yapılsın mı?'' diye sormak istediğim başlık.
zaten bu tür şeyler zamanla konuşulacağı için gereksizdir, kimse de ''ben böyle adiydim, şöyle şerefsizdim.'' diyerek başlamaz bir ilişkiye.o yüzden sunulan öz geçmiş hoş kesitlerden birer örnek olacağı için yetersiz kalacaktır.kimin ne olduğu zamanla tanıyarak anlaşılacaktır. (bkz: gerçek kesit)
Mantık açısından geçersiz bir önermedir. Mutlu bir birliktelik isteniyorsa, özgeçmişin köşetaşları yoksayılmalıdır. Yoksayılmaktan da öte, hiç bilinmemesi daha da iyidir.
güncel Önemli Başlıklar