bugün

ilişkinin bitiş tarihini 9 ay ileri atacak eylem. sevgiliniz sizi bu yüzden terkedemez ve sizin ona karsı samimi olduğunuzu düşünür.

hatta burnunuzun içinden çıkardığınız sümüğü sevgilinize göstermeden biyerlere silerseniz, kendisine hissettirmeden onu rahatsız etmemeye çalıştığınızı düşünüp sizi daha da sevecektir.
karı koca modunda olan bir ilşikidir.. devam edilebilir, bir hayat sürülebilir..
önce esnemekle başlar herşey. yavaşça esnersin, ağzını kapatırsın kibarlıktan. bi süre sonra gacı sen esnerken küçük dilini görecek kadar açarsın ağzını. elinle kapatmaya da üşenirsin.

sonra hafifçe geğirmeye başlarsın . sonra biraz daha sesli biraz daha biraz daha derken bi bakmışsın alfabeyi sıradan gitmişsin. sevdiceğinin suratına bi geğirirsin saçları ilkbahar melteminde kalmış zanneder kendini.

ikinci aşamada göbeğini kaşımaya başlarsın. bu da yavaştan başlar hepsi gibi sonra uyuz olmuşçasına kaşırsın. asla yetmez bu kadarı sonraki aşamaya geçersin. elini giysinden içeri sokarak kaşırsın. hatunun yeterince şanssız olduğu günler göbek deliğinden top haline gelmiş pamuk bile çıkartabilirsin.

sıra benim favorim olan yellenmekte. önünde iki seçenek var. ilki sessiz ama kokulu. diğeri kokusuz ama sesli. sakın benimki kokmaz diye bi hataya düşme genç. herşeyi alıştıra alıştıra yapmak zorudasın. sessiz ama kokuluyu tercih edenler kaba yerlerini hafifçe kaldırıp yellendikten sonra sağa sola üfleyerek ''off çok sıcak mına koyım'' gibi basit ve sıradan bahanelerle olayı geçiştirebilir. yada yatakta uzanmışsan falan yorganı çek üstüne. bu biraz riskli bi yöntem. hatun yorganı açabilir odaya koku bombası attılar sanabilir. yaşadım ordan biliyorum. sesli yapıcaksan aç müziği yada televizyonun sesini osur gitsin. yapamıyosan kaç yanından başka çaren yok. zaten o bu garipliklerin nedenini sorar sende dersin osurduğunu. tam bu noktada onunda osurduğunu hatırlatmakta fayda var.

bi sonraki aşama başlık konusu olan burun karıştırmak. bunları ben bilmiyorum osurukta kaldım ben.hayatlarında duydukları en iğrenç kokuymuş diyolar, benimki kokmaz ama neyse. o yüzden etrafımdan duyduğum kadarını anlatayım. önce kaşırmışsın üstten. sonra yavaşça burun delikleri etrafını kaşırmış gibi yapıp parmağı içeri sokup alırlarmış sümüğü. sonra sürücek bi yer varsa sürüp yoksa yuvarlayıp yuvarlayıp top haline getirdikten sonra fırlatmak suretiyle delilden kurtulunurmuş.

en son aşamada şudur.
(bkz: sevgili banyo yaparken tuvalete sıçmak)

yapan varsa elleriden öpüyorum. üstadsın. saygılar.