bugün

bundan iki yıl önceydi. sevgilim sol kolunu kırmıştı alçıya almışlardı.
o gün bizim evde kimse olmadığı için beraber vakit geçirmek için bize çağırmıştım. tabi o kadar yedik içtik mideyi karıştırdık eve gitmem lazım dedi. ben bırakmadım ısrar ettim. baktı kurtuluşu yok tamam kalayım dedi. on beş dakika sonra falan wc yi kullanabilir miyim dedi bende onay verdim gitti.beş dakika geçti.
aklımdan çıkmış tabi kızın kolu alçılı poposunu nasıl silecek diye düşünürken seslendi gittim kapıya.
aşkoomm ben sağ elimle silemiyorum yemek yiyom ben o elimle demez mi. yardımcı olur musun aşkooom dedi.
düşündüm biraz şimdi sıçmış tabi pis mi kalsın yardımcı olmayayım mı? evlendik ve kütürüm kaldım diyelim o bana yardım etmez mi? eder tabi dedim girdim içeri. yer tuvaleti olduğu için ayakta duruyo arkasını dönmüş eğilmemiş bildiğin domalmış duruyor öyle. o ne lan dedim yüksek sesle.
domalan boklu göt. ilk defa sevgilimi böyle iğrenç içerikli bir halde görüyordum. gözümü kapatıp aşağıdan yukarı silip silip attım çöp kutusuna. tertemiz yapmıştım çok teşekkür ederim dedi sesi titreyerek parmağına sağlık çok güzeldi dedi. tanım olarak ise anal sex ile biten bir iştir.
Az ye de kendine uşak tut denilesi.

O kadar üşengeçsin ki kıçını bile ben sileceğim neredeyse siteminin hayata geçmiş hali.
Sevgilisinin kıçını silen insan da biraz fazla fedakardır.