bugün

arkadaslara hava atmak ya da sevgı gostergesı seklınde düşünülebilir.
- oo abi yengeyi de avatar yapmışız
- yea eheh yok yea seviyoz işte
- dürrük seniii
aşık olan er kişinin aşkını dışa vurum şeklidir.
aptallıktır. *
msn ile internet ile ilk tanıştığım 11-12 yaşlarında avatarına kadın resmi koyan bir abimle aramda geçen muhabbet;
-abi resimdeki kız kim? çok güzelmiş ya...
-sevgilim yiğenim nasıl?
-muhteşem abi banada böyle bir sevgili yapsana, vardır kız arkadaşları filan...
-var var koçum buluruz...
-tamam abi bende senin gibi koyarım onu o küçük bir pencereye çok güzel olur.
-tamam koçum bak bu resimdeki onun bir arkadaşı nasıl onu ayarlayım mı sana kerata seni.
-oooo abi süper hemen ayarlasana...

sonraları öğrendim ki avatarına koyup sevgilim dediği jenifer lopezin resmiymiş. banada sonradan gösterdiği avrilin resmiymiş... o avatardaki resimdeki kızı ayarlıyacak diye ne sevinmiştim oysa! aşırı bir sevgi patlaması bile yaşamıştım nan düşün artık... ne küfretmiştim ama sonraları...
teşhirci bir zihniyetin üründür.
gerek yok böyle şeylere . Ama gercektenden gerek yok bak bi bildigimiz varda konusuyoruz .
sevgilisi olduğunu herkese göstermek isteyen insan
(bkz: oğlum aç pipini de görsünler)
bu tipler sevgili için facebooktan karşı cins arkadaşlarını da siler, her tarafa sevgilinin ismini kurşun kalemle de yazar, jiletle koluna sevgilisinin ismini faça da atar. hepsi morondur, hepsi de psikopattır.
gerçekten seviyordur. karşı cins savar tarzı bir kullanımı da söz konusu olabilir.
ilk sevgilinin heyecanıyla yapılmış pek normal sayamayacağım, hava atma davranışıdır.
(bkz: sevgilinin fotografini duvar kagidi yapmak)
neydim, ne oldum havasına giren ergen zihniyetinin yapmış olduğu, uzun zaman sonra aklına gelince ne malmışım lan? diye aklından geçireceği iş
görgüsüzlüğün de bayağısı riyakarlığın da en ön kulvarda bayrakla koşanı'dır.
duvar kağıdı yapıyorsa gerçekten seviyordur. her an görmek istiyordur. *
sevgilinin önünde domalıp gel beni sik demeye benzer kadın lan bu hiç affeder mi hayatı boyunca sikmenin ne anlama geldiğini bile kavrayamaz önünde bir safın biri domalmış anında siker.
şşşt bakın laaa beniim manitam buu..ben hergün görüyorum azda siz görün,gözünüz gönlünüz açılsın gibisinden saçma ve pislik bi düşüncesi vardır. * *