bugün

iliskilerin önünü kapatan yegane sebep. bakıyorsun sen vodafone kullanırken adam turkcell kullanıyo veya avea kullanıyo. e o zaman mesajlasamıyosun her an ne bok yedıgını ogrenemiyosun aklın hep havada kalıyo. o yüzden olmaması gereken durum.
bir yerde çok iyi bir şeydir. hayır hemen yanlış anlamayın, sevgiliniz sizin her an ne bok yediğinizi anlayamayacaksa siz de her boku yapın, manasında söylemedim. şöyle ki efendim, sürekli mesajlaşmak insanı sıkıyor yahu. sürekli aynı ortamlarda bulunuyorsanız zaten gündüzleri mesajlaşmanın çok gereği kalmıyor da, gündüzleri de farklı ortamlardaysanız uyanmanızdan yatana kadar sürekli aynı insanla irtibat halinde kalmak -ki bu irtibatın da yarısından çoğunu sevgi sözcükleri süslemektedir zaten- biraz sıkıcı değil mi sizce de? hatta şöyle söyleyeyim, eski sevgilimden bunun için ayrıldım ben. sürekli kontrol altında olmak, sürekli aynı kişiyle iletişmek falan hiç bana göre değil yani. nasıl olmalı? gün içinde yarım saatlik bir konuşma ve sıksan sıksan 50 mesaj gayet yeterli lan. aynı ortamdaysanız zaten yarıya düşürün bunları.
okuma güçlüklerine neden olabilir. mesela ben rik'a kullanırken o kufi kullanıyor. decode olayı çok yoruyo bizi. ayrılacağız galiba.