bugün

Böyle bi düşünce akıldan geçiyorsa başlanır mı ilişkiye? Büyük konuşmak gibi olmasında bu haksızlık. Herkes unutacak, hayatını düzene sokacak öyle başlayacak arkadaş. Ya da hiç başlamayacak.
içini kemirir.
Kadın erkek farketmez cidden kötü durum.
Hiç benim olmayan birini sevmek gibi.
Sizofrenik bir durumdur, eskiyi unutmadiysa neden senin yaninda olsun.
Çok yorucudur. Bu durumu dillendirmeye de cesareti olmaz insanın çoğu zaman. Gelecek cevap çok korkutur.
seni aldatsa daha iyidir.
ic aciticidir. Ardindan olacak seyleri tahmin edersiniz, unutamamistir cunku.
evet unutamadım demesi beklenmeyen konusmalara yol açar.
birde eski sevgilinin ismini yanlışlıkla zikretmesi de ayrı bir acı verir insana. Aslında hiç kurcalamadan duymazdan gelerek sineye çekmek lazım.
Böyle başlıklar açılmaması rica edilecek durumdur.
Unutmamistir. Zaten onu unutmak için seni tutmuştur , kiraliksindir. çoğu zaman belli etmez , ufak şeylerden yakalarsin , soyledigi şarkıdan , sen elinden tutarken plakasina baktığı arabadan , telefonu nokia ise işlem kaydindan , sana sorduğu tatlı sorulardan ki bir öncesinde eski sevgiliye sorulmustur , unutmaz kardeşim , özellikle hatun milleti bir kenarda tutar , seni kanirttigini bilsede unutmaz.
sevgili eskidir ki unutulmuştur.unutulmamış olsa eski değil şu an ki sevgili olur.paranoyadır bence.
güvenememekten kaynaklıdır problem. böyle bir durumda ayrılmak en doğrusudur karşı tarafı kırmadan.
çok acı veren bir olay kanımca. sen bunu böyle düşünürken o ise bundan farklı şeyler düşünüyor olabilir.
bunu iddia etmek için sağlam kanıtları olması gerekir kişinin. eğer bu suçlamanızın aslı yoksa unutmuş insana hatırlatıp sıvayabilirsiniz.
Bu durumdayken bırakıp gitmek, kalıp paranoya yapmaktan çok daha yararlıdır.
gözlerim gözlerini gözlerken gözlerinin o ibneyi gözlediğini gözledim. ayağını denk al! sikerim!
aksinin kanıtlanmasıda kolaydır. eskı sevgilisine maldı ne biliyim şerefsizdi bişeyler demesi lazım. demiyorsa gerçekten vardır bişeyler.
acı durumdur, psikolojinizi alt üst eder.

onu düşünmesin diye elinizden geleni yapın, baktınız olmuyor koyuverin gitsin.
kafayı yedirtir insana. yemin ediyorum yedirtir.
kabus gibidir.
acının saf hali.
kişiliksiz olduğunuzun göstergesidir.

böyle bir olasılığın olduğunu düşünüyorsan ve kişiye hala sevgili diyorsan senin atardamarını sikeyim gardaş.
taht oyunları bunlar.
adamı ipe götürür.