kadınlar için nasıl hissettirir bilinmez ama erkekler için sinir ve hüzün karışımı duyguların yaşandığı andır.

nereden açılır bilinmez lanet olası konu.

özellikle de daha tam sevgili olamamışsınızdır, böyle ısınma turları atıyor ama sevgililik yönünde ilerliyorsunuzdur.

"ya berkecan diye bir sevgilim vardı, o çok karışırdı mesela hiç sevmezdim o huyunu..."

ulan hep de berkecan he.

bırak arkadaşım anlatma bana elin adamını da diyemiyorsun.

"öyle mi ya, havalarda baya ısındı" diye konuyu değiştirmeye çalışınca da,

"evet ya böyle havalarda etek giymeme de izin vermezdi" ye geliyor muhabbet.

bazısı yine iyi,

senden önce bir kişi oldu diyor.

bazısına da denk geliyorsunuz saymaya bir başlıyor eski sevgililerini,

üç gün sonra hala saymaya devem ediyor vaziyette oluyor.

velhasıl kelam eski sevgili mevzusu her zaman sıkıntılı olmuştur.
Berkecan nedir, berkecanla sevgili olmus olan kızdan sevgili mi olur.
video izlerken reklam çıkması gibi, skip ad.
Henüz sevgili olmadan eski sevgilisinden bahsediyorsa, hatta unutamadığını ima ediyorsa o kız kaşardır, uzak durun en hayırlısı bu olur. Normal bir insan durduk yere eski sevgilisini anlatmaz, kim bilir neler oldu aralarında.
güzel birşey söylediyse vay haline. ne yani ben kötümüyüm diye bolca triplere maruz kalacaktır erkek kişisi ama mesela eski sevgilimin götü çok büyüktü hiç hoş değildi desin ah dünyalar sizin olur.
Eski sevgilisini anlatan kızla ne işiniz olur gençler. Ucuzluk ve paçozluktur.
Çok çok dikkat edilmesi gereken andır. hatta şöyle söyleyeyim eski hesapları öyle sorulmadan rahat rahat konuşan ''adam'' senden ayrılıp eski sevgilisine dönerse sakın şaşırma.

nereden biliyorum ? sorusuna vereceğim muhteşem cevap geliyor : tecrübe !
kötücül ve seviyesiz bir andır. Bahsedilmemeli, yaşanmamış gibi davranılmalıdır.
Eğer yeni sevgilisine eski sevgilisinden bahseden bir sevgili varsa ortada. Koşarak uzaklaşın. Çünkü daha unutamamıştır eskiyi. Hadi unutamamıştır. Unutmayada çalışmıyordur. Üzgünüm ama doğrusu bu.
söylenebilecek en güzel söz Geçmişini Unutamayan Geleceğini Aldatır.