bugün

sevgili denilen kişinin bir arkadaş ortamında bulunduğunda sizi aramaması mesajlarınıza geç cevap vermesi durumudur. insanı çileden çıkarır bu durum. Evde yalnız olduğunda milyon tane mesaj atan geç cevap verince beni unuttun diyen sevgilinin tutarsızlığıdır bir nebzede. Hele bu sevgili arkadaşlarıyla ps ya da bilgisayar oynuyorsa sabaha kadar yanıt alamamanız, endişelenmeniz mümkündür. Sıkı bir trip gerektiren durumdur.
gerçekten sevmediğine delalettir.
oyundaysa bide unutmayı bırak adını bile hatırlayamadığı durumdur.
yahu anlam veremediğim ve veremeyeceğim olaydır. niye insanlar biriyle sevgili olduklarında sanki artık tek yumurta ikiziymişcesine davranırlar. senden önce o adamın- kadının bir hayatı vardı. ee senin de vardı. şimdi sen o olmadan eğlendiremiyor musun kendini? vaktinin nasıl dolduracağını bilmiyor musun da arkadaşlarıyla takıldığında beni unuttu diye dert yanıyorsun. yapma güzel kardeşim etme eyleme. zaten bu unutma da değildir hee akıldan çıkma diyelim.
normal olandır. aslında aklındasınızdır, ancak biraz olsun kendine zaman ayırıyordur sevgili. sevgilinin dışında başka hayatı olamaz mıdır insanın, asıl garip olan, telaşlanılması gereken sevgilinin hayatını sadece ve sadece insana odaklaması değil midir ?
bırak da adam kafa dinlesin vakit geçirsin dedirten durum.
günümüz vıcık vıcık ilişkilerinden gerçekten gına geldi. hiç mi sosyal olmasın bu adam hep dizinin dibinde mi olsun. bu ne güvensizliktir.

ama gittiği yeri haber vermiyorsa,
orda, eğlencenin bokunu çıkarıyorsa
döndüğünde bi eve geldim mesajı atmıyorsa,
bırak ayrıl zaten öyle düşüncesizden.
iyi bildiğim durum. salakça bir mesaj için saatlerce beklersiniz ve aldığınız cevap " ya kb arkadaşlarlaydım " olur.