bugün

alkol aldıktan sonra basan duygusallığın dışa vurumudur. ilk dakikalarda konuşulan her şeye gülünmesiyle, beyinde gerçekleşen gevşeme sonucunda ağızdan çıkan kelimeler artık kontrol edilemez hale gelir. içinde yaşadığı en ufak şeylerin aşırı derecede hissedilmesine sebebiyet verir.

alkolün verdiği dayanılmaz hafiflik sonucunda sadece dudaktan dökülen iki kelimedir. günlük hayatında sevmenin verdiği yükü üstüne almak istemeyen kişinin sergilediği harekettir.
eğer alkollü değilken seni seviyorum demiyor ve alkol alınca böyle birşey söylüyorsa gerçekten can sıkıcıdır.
alkolün etkisiyle, belki gerçekten sevdiği için, belki de sadece o anlık bir duygu patlamasıyla sonunu düşünmeden yapılan harekettir. genelde itibar edilmemesi gerekir. karşı tarafın ayıldıktan sonraki tavırları incelenip ona göre beklenti içine girilmelidir.
bu sözden öte daha kötüsü alkollüyken sevişmektir. eğer ilk sevişmeyse zaten kafalar bir milyon olduğundan iyi miydi değil miydi bir bok anlamazsınız. iyi sanar, geçersiniz.
mümkünse duygularından emin olmadığınız insanlarla sarhoş olmayın, karşı tarafın da sarhoş olmasına izin vermeyin. o an umursamasanız bile sonrasında yaşanılan güzel günlere örnek olacağından acı verir. gerek yok.
- seni seviyom ben kamil
- inanmıyorum sarhoşsun diye söylüyorsun
- değilim. gerçekten aşıkım sana.
- madem sarhoş değilsin, kilotunun rengini söyle o zaman.
- hımm pembe
- inanmıyorum çıkart göreyim.
- al bak. demiştim pembe diye.
- peki ağda oldun mu?
- oldum
- ona da inanmıyorum
- muhabbet nereye gidiyo çözemedim kamil.
- sıyır sen. sarhoş olup olmadığını kontrol ediyorum
- peki .. ahan da bak elle cillop gibiyim.
- öyleymiş.
- sen de beni seviyon mu?
- bi sevişip öyle cvp vereyim.
- tamam ama saçımı çekip popoma şaplak atmıcan.
- ok. bu arada her gün içki iç olur mu?
- yakışıyo di mi bana içki.
- çokkkkkkk
- ahhhhhhhh seviyon mu?
- çokkkkkkk
- ben de, ben de.
sabah uyandığında kuvvetle muhtemel yanında bulamayacağın birilerinin söylediği cümlecik.
aslında en samimi "seni seviyorum"dur o. kısıtlama yok ket vurma yok. sadece olduğu gibi dışavurum. alkol yanlışı sötletmez hacılar bunu iyi bilin bilinç altındakileri daha rahat dökmeyi sağlar.