bugün

daha iyisini bulamayacağın içindir.
o günden sonra isterse saçları altından, gözleri elmastan olsun , işinlanmayi bulsun, bileyim ki ölene kadar benden başkası olmayacak, dünyanın en güzel en akıllı kişisi olsa farketmez, bitmiştir net. Sadakat başkadır. intihar edeceğini bilsem dönmem. hayatta birçok şeyin telafisi vardır, birçok şey onarilabilir, aldatmak bunlardan biri değil. yalnız emin olurum, direk sessizce gitmem, edecek ayrıca 2 çift lafım olur şüphesiz.
Ne kadar severseniz sevin, mallıktan başka bir şey değildir. Kendinize gram saygınız varsa siktir edin. Güven sevgiden çok daha önemli. Hee burda aldatılmak hakkında fikri olmayan insanların çoğu ayrılmadağınız için sizi anlayamaz ama ben anlıyorum ve sizi aldatan biriyle hala devam etmek istiyorsanız üzgünüm ama zavallı yaratıklarsınız.
Aldattığını kendi ağzıyla itiraf edene kadar evet ayrılmam. Biliyorum aldattığını, hissediyorumda.. herşeyi ortaya çıkartmadan, itiraf ettirmeden ayrılmam. Böylede bir psikopatlık..
başkasını bulamama korkusu yada takıntıdan başka bişey değildir.
sağlam gavatlık yani o ne biçim bir genişlik hayal bile edemedim. öyle bir şey olduğunu bilsem yüzüne tükürürüm dönüp arkamı giderim.gerçi tükürüğe de yazık ama o kadar da toleransımız olsun artık.
sanki biraz avamdır. bunun sevgiyle alakası yoktur, bazı çizgiler vardır geçersen ardında kaybolursun, bunu yapan çizgiyi aşmıştır ve kaybolmaması için hiçbir neden yoktur.
bakın beyler ne kadar geniş insanlarsınız. nolur yani şu kardeşinizin 100.000-tl toplamasına yardımcı olsanız. geniş insanda para çok olur hadi be bi omuz atın.
Salaklıktır. O kadar düşürmeyin seviyenizi.
Benimkisi ayrılmak istedi. Biz berabermiydik dedim ve bi dahada cevap yazmadım kuduruyor.,;)