bugün

Uzun süredir güzel vakit geçirdiğim sevgilim ile son zamanlarda bazı problemler yaşıyoruz.
Geçen bir arkadaşımın nişanı vardı. Nişandan kısa bir süre önce sevgilimle gideceğimize dair anlaştık. Motor ile gidecektik mesafe biraz uzak (2.5 saatlik yol) . Lakin nişan günü dükkanla ilgili bir problemden ötürü Nişana Ortağımla birlikte gitmek zorunda kaldım. Bu durumu düzgün bir şekilde açıklamama rağmen ne şerefsizliğim kaldı ne adiliğim. Burnumdan getirdi. Beni bilen bilir. Kötü hissetmesin diye insatgram Facebook tiktok hiç bir sosyal medya uygulamasında hesabım yok. Hiç kız arkadaşım yok. Ama bana nişanda bir sürü kız olacak o yüzden beni götürmedin falan dedi. ilk olay bu değil bir sürü olay yaşadık son zamanlarda. Benden ayrılmak mı istiyorun diye sorduğumda yok diyor ama bir sürü saçmalıyor. Ne yapsam ne etsem bilmiyorum. (Sebebi de üstün körü anlatayım, o gün bir yerden kargo bekliyorduk gelmedi, bizim gidip almamız gerekti. Dönüşte de nişana uğrayacaktık ayıp olmasın diye.)
hiç inandırıcı değil... bir güvenilmez gördüm sanki seni.
Kuşkusuz neden okudum bu kadar yazıyı bilmiyorum ama biz bilmeyiz, kızlarsoruyor'a sor.

Vallahi ne sorduysam hep doğru cevap verdiler.
inanmayan arkadaşıma çeşitli kanıtları gönderebilirim. ikinci bir olaydan daha bahsedeyim. Telefonda Dilan kardeşim diye benim liseden kalma bir arkadaşım var. Bir fotoğrafçılık işi için bana yazmış. Duymadığım hakaret kalmadı. Bunca yıl sonra niye yazıyor. Niye arıyor diye. Bu arada kız her cümlesinde benimle kardeşim diye konuşur. Bende ona aynı şekilde. Bunları görmesine rağmen hâla Saçmalıyor. Bu arkadaşım yazdı aradı diye 1.5 gün konuşmadı yemin ederim.