bugün

evet o benim ben aldım o saati yedirdim hemde. efendim x avm'de saatçiye gittim hatun kişiye saat beğendim über bir şey olmasada kola takılabilir cinsten reyondan çıkartırdım bu kaç para dedim 432 tl efendim dedi bak bak ibneye bak sanki çok ucuzmuş birde ağzını büzüyor götveren peşin fiyatına taksit yapıyormusunuz diye sordum (amaç yok desinde siktirolup gideyim) 24 aya kadar taksit yapıyoruz dedi şeytan al diyor! tabi uymadım şeytana dedim gümüşten yüzük kolye bir şeyler alırım neyse çıktım avm'den kolunda çantayla gezen bıyıklı bir abi, 30 çeşit saat tutuyor elinde dur bakim hacı dedim kaça bunlar 10 lira abi, yokya naptın hacım, abi gelişi 5 kağıt yok yok çok diyorsun dedim almam ben bunu gel abi gelişine 5 e bırakayım dedi, bendeki yüzsüzlüğe bak bunun kılıfı kutusu yokmu dedim, adam kırmızılı güzel bir kutu çıkardı çantadan amk sanki aref'in çantası yok yok içinde, saati güzelce kutuya yerleştirdi , götürdüm verdim hatuna çok sevindi değerli birşeye benziyor dedi ve öptü.

edit: benim hatun sözlükte galiba eksi manyağı yaptı. şaka aşkım 432 lira valla faturası cebimde.
(bkz: sen kocaman bir çılgınsın)
mantıklı bir harekettir. fiyatı olmasa da manevi değeri yüksek bir hediyedir.
aziz valentinein kemiklerini sızlatan eylem.
(bkz: risk budur)
hediyenin değil düşüncenin önemli olduğunun en belirgin göstergesidir.
(bkz: adam olana 5 lira bile fazla)
mühim olan hediyenin parası değildir. belki alan kişinin çok hoşuna gitti ve ''bunu mutlaka sevgilimin kolunda görmeliyim, eminim ona çok yakışır dedi ve aldı.