bugün

sevgili yaptıgında sosyal paylasım sıtelerınbdekı hesabında arkadas lıstesınde olan erkekleri silen hatundur.bu haraketle sevgilisine neyi kanıtlamak istiyortdur bilinmez.
ya geleceği düşünmeyen ya da aradığını bulduğunu sanan hatundur.
bi yarr..* ugruna arkadas satan hatundur.
listesindeki tüm erkekleri potansiyel sevgili modunda görmüş olduğundan herhalde, yeni bir sevgili yapınca "artık bunlarla işim olmaz" diyip tüm listeyi temizleyen hatundur.
arkadaşlık kavramından bihaberdir. "boşsam herkesle işi pişiririm ama başım bağlıysa namuslu kız moduna girerim" hatunudur aynı zamanda.
tiksinmekteyim muntazaman böyle hemcinslerimden.
sevgilisine şifreslerini veren hatundur.
sevgili uğruna kendini erkek orucuna sokma gereği hisseden kız modelidir. sevgilisinden ayrılır ayrılmaz yeniden, sildiği kimselere ya benim bilgisayara virüs bulaştı tüm listem silindi bahanesiyle ekleme talebi göndermesi muhtemeldir.
bir gün var olan bir gün yok olan hatundur. (bkz: ver odunu)
(bkz: karaktersiz)
kıskanç bi sevgiliye sahip hatundur. silinebilecek çok fazla boş kişiyle muhattab olmuş boş kişidir.
şifrelerini de verir, sevgilisi de sanki hanım kızımızmış gibi yaparak eski sevgilinin ağzınızdan laf almaya çalışır. şaşırırsınız, ters bir laf etmemek için dikkatli olmalısınızdır, zira bu yazışmanın ardından dayak bile yiyebilir bu kız.

adamın psikopatlığını geçtim de, bu ilişkiyi hangi akla hizmet sürdürür bu kız, işte onu anlayamadım.