bugün

seviyorsa sıkıntı yoktur, sevmiyorsa sıkıntı vardır. sorun olan şey ise cinselliği bir sorun gibi görmektir. nedense ülkemizde cinselliğe öcü gözüyle bakılıyor bu da örf ve adetlerimizden ve büyütülme şeklinden kaynaklanıyor. lakin unuttuğumuz bir şey var ! sevişerek çoğalıyoruz.

dediğim durumdur..
dua edin cinsel sexs gözüyle bakmıyor.
tanım: türkiye ortalamasına göre seçici ve kültürlü bir insandır.
cinse normaldir.
(bkz: tdk)
Ergenlikte karşılaşılması yüksek durumdur. Tabi ki bir cinsellik bekliyoruz ama sırf ona bağlanmıyorum şahsen. Sevmek, sevgi sözcükleri duymak, karşılıklı saygı sevgi, fedakarlıklar, romantizm bunlar da önemli benim için.
cinsel gözle baktığımın beyanı. sevdiği kadına bakmasın da başka kadınlara mı baksın?

erkek bu, o cinsel gözle bakacak illa ki birine.
Ergenlikte karşılaşılması yüksek durumdur. Tabi ki bir cinsellik bekliyoruz ama sırf ona bağlanmıyorum şahsen. Sevmek, sevgi sözcükleri duymak, karşılıklı saygı sevgi, fedakarlıklar, romantizm bunlar da önemli benim için.
birisini severken, bir başkasına mı o gözle baksın napsın?
ikinci aşama için normal sayılabilir.
olası muhtemel olmaması gereken bir davranıştır.
sevdiğin kıza önce sarılır sahiplenirsin. cinsel gözle bakmak tamamen mankurtlaşmış barzo beyinlerin , eski toprak diye addediğimiz baba veya dedelerinden görüp onlar gibi yaşamak istemesinden ibarettir.
sevdiğin kıza cinsel gözle bakmıcanda sağda solda sevdiğini mi aldatıcan seviosan bırakmıcaksan sıkıntı yok.
sevmek kelimesi olmuyor orda ...