bugün

biraz önceki ' top bizde ' programında kullandığı sözdür. Taraftarın bir futbolcu için heykel yaptırmasını komik ve skandal olarak değerlendirmiştir.
(bkz: kıskançlık)
gece vakti başlık açınca böyle oluyo işte, amcıklama yaşamış *
sergen in alex heykeli yapıp bulması dışında komik olmasından dolayı getirdiği yorum dışında.
hikayedeki kazmanın sergen olduğunu anladığımız hede. futbolculuk zamanında siirt jet pa' ya kadar düşmüşsün. her oynadığın takımdan kovulmaktan beter şekilde gönderilmişsin. yetiştiğin takım olan beşiktaş bile senden illallah etmiş. sen şimdi alex' e laf ediyorsun. e adam olsaydın da senin heykelini dikseydi beşiktaş, yok yok siirt jet pa, yok yok istanbulspor, yok fenerbahçe ya da galatasaray, ne bileyim trabzonspor. doğru ya la sen bu takımların hepsinden siktir yediydin dimi? acun diker sana bi heykel ağlama bebişim. seni alex ile aynı cümle içerisinde kullanmak bile utanç verici.
am günü yağ tadında bir ifade.

sergenin kıskançlığının dışa vurumu. ama adam haksız da sayılmaz. potansiyel olarak alex'ten fazlasıydı. hatta oynadığı futbolla da alex'in altında ezilecek bir durumu yok. bu herifin pişmanlığını çok net görebiliyorum. şu kafasıyla, şu şartlarda 18 yaşında olsaydı dünyanın her klübünde oynardı. lan onu bu siktrette. ben bu herifi tekrar izlemeyi isterdim. stepnesi tümer bile kral adamdı. ulan sergen, erken doğmuşsun be.
yorumdur sadece

ama bu yorumun ilginçliği bu başlık altında saçmalama sınırlarını zorlayan azizsporlular kadar komik değil bunda hemfikiriz kesinlikle..
anlamsız cümledir. (bkz: sergen in alex heykelinin yapılmasını komik olması)
Sergen belki gelmiş geçmiş en yetenekli türk futbolcu olabilir ama bir alex değildir diye karşılık verilmesi gereken olay.
güncel Önemli Başlıklar