bugün

bütün uyumsuzluklarına rağmen olmasını istemediğim tüm özelliklerine rağmen sana baktığımda seni sevebildiğimi görmeyi özledimm.
+seni sende yasamayi özledim niyazi
-ayrildik biz kizim gec bu laflari özlersin simdi tabi.
+hmmm.
çok hoş bi ilanı aşk gibi dursa da esasen şu alt anlam da içerir bu laf:
başkalarıyla beraber oldum baktım olmuyo seni özlüyorum dedim sana geleyim. ama bilirim sen şimdi dicen ki madem beni seviyosun dan iye gittin başkalarına ben de dicem ki buna istinaden ya sen birlikte olmak istedin mi benimle be manyak ki neticede kavga edicez hiç şansım olmucak seninle ya da edebi bişiler söylücem olayı böyle romantikim (!) ayaklarına yatıp lehime çeviricem baktım ikinci yol daha iyi gibi dedim gitti.
aslında az sevdiği kişilerde asıl sevdiğini yaşatma çabasında bulunupta başarısız olan kişinin; kendine, asıl sevdiğine ve en büyüğü 'az sevdiği' kişiye yaptığı ayıbın farkına varmaksızın, asıl sevdiği olduğunu sandığı kişiye kurduğu içi boş ama söyleyişi hoş kelime grubudur..
ne demek olduğunu anlayamadığım cümle.
Yüreğimde, beynimde,yaşanmışlığımda öyle bir sen kaldıki bende. Hala tınısını unutamadığım bir şarkısın ama sadece dudaklarımda mırıldandığım sözlerini ise beynimde silmeye çalıştığım.