bugün

neşet usta'nın dediğinden. - turp yemiş nar üstüne - https://www.youtube.com/watch?v=WBka3aXJELU
görsel
Teşekkür ederim bende.
ne kazandığını bilmiyorum, umarım beni kaybettiğine değmiştir.
Yüzüne tükürüp siktir git ulan o zaman denilmelidir.
Bunu yaşamış biri olarak aynen şöyle demiştim.

(Baya şey anlattı)

+ söyleyeceklerin bitti mi?

- evet

+ şimdi s. git.
sana yakışanı yapmışsın.
kırdın beni god dammit. kırdın.
Sana güvendiğim için özür dilerim.
ben açıkça:

'aferin iyi yaptın şimdi siktir git.' derdim.
Diyen olduda bir sey diyemedim. Öylece kaldım.
Bi şaka vardı oğlan kıza kamera ile çekerek seni aldattım şakası yapıyodu kız da bende seni aldattım diyip ağlamaya başlıyordu oğlan tam kafayı yiyecekken kamerayı gördüm bende sana şaka yaptım diyordu oğlan zor kendine geldi ama belkide kız gerçekten aldattı kamerayı sonradan farketti ve blöf yaptı.
Benden daha iyisini bulmuşsa ne mutlu ona.
'Nayır nayır 100 bin kere nayır inanmıyoruum sanaa' değildir.
görsel
israf olan sözdür. tek kelime bile etmeden arkanızı dönüp gitmelisiniz.
görsel
görsel
aldatırken kandırıldıysa, olsun sorun değil. bu devirde herkes kandırılıyor, canın sağolsun denir. kandırılmadıysa, olsun yine de buluşmaya gelirken o kadar yol yabdın denir.
Öyle kolay değildir bunu söyleyebilmek. O yüzden;

Önce sebebini sorarım. Tabii ki haklı bir sebep olamaz aldatmaya; ama yine de kendine göre bulduğu sebebini sorarım.

Sonra neden bunu bana söylediğini sorarım. Muhtemelen vicdan olacak söylemesinin nedeni. Dürüstlüğü için teşekkürü hakedecek. Evet dürüstlüğü için teşekkür ederim.

Ardından pişman olup olmadığını sorarım. Yine muhtemelen pişman olduğunu söyleyecek. Aldatmış bir insan gelip de bunu size söylüyorsa muhtemelen vicdanen rahatsız olduğu için ve pişman olduğu için bunu size söyler.

Eğer pişmansa ve gerçekten bir daha yapmayacağını söylüyorsa tamam derim. Sadece tamam. Bir dahasının olması durumunda da ise affı olmayacağını bildiririm. Zira her insan ikinci bir şansı hak eder. Ama üçüncü şans aptallık olur.
ilişkinin süresine göre değişecek olan sözdür. 'canın cehenneme Allahın belası..'
Sözün bittiği yerdir.
Dönüp gidilir, sorgusuz, yargısız.
Ohaa ne tesadüf ben de! Diye heyecanla konuşur o bir kişiyle aldattıysa ben ona 5 isim veririm. Dumur olsun oç. Bana bunu söyleyerek nasıl bir tepki vermemi bekliyorsa.
Elin de mi yoktu şerefsiz?
Soylenecek cok soz yoktur. O seni aldatirken Allasmaldik i cekmistir nasil olsa.