bugün

Çünkü ben sokmadım aq yol yabdı diyen namaz qlio diyen tipler içişleri çok çalışıyor diye diye mastürbasyon yapıyordu.
Şimdi güçlü olan kazansın hadi bakalım.
Kapitalist sistemin kurbani olan fakir kesim olarak yaşama mucadelesi verirken birde bunlar çikti.sanki bizim çöpten geçinen insanimiz yok.evine ekmek bulamayan insanimiz yok.bugun savaş çiksa biz nere kaçacaz.dur dur biseyi anliş söyledim.bizim kürdumuzde türkümüzde asla kaçmaz.biz anadolu halkiyiz.ama bunlar şimdi kaçip geldiler bizim işlerimizede ortak oluyorlar.kapitalist patronlar hep afgan çaliştiriyor kayit dişi zaten işlerine geliyor ucuza adam çaliştirmak.ne olacak bu durum bilmiyorum.
anasini öptügümün drama queen cocuklari. pop kültürü drama queen cocuklari. x-kusaginin teshirci drama queen kezbanlarinin cocugu. en yakin tarihte kuraklik, susuzluk ve istanbul depremi sonuclari ile bogusurken öpe öpe x ve y kusaginin emekliligini üstleneceksiniz. hadi simdi bilmem yabanci avina, mülteci avina olmadi bilmem tipini begenmedim avina devam edin frontal lobu calismayan teshirci kezban cocuklari...
yallah kurakliga, susuzluga, özel sektörde öpülmeye. siz ancak bunu hak ediyorsunuz, onca insan sizden evvel bilim icin öldü, siz ise irkcilik yapin anasini öptügüm teshircileri cocuklari... deprem esnasinda masa altinda bulunmayin kezban cocuklari... hadi beni de sosyal olarak favlayip linc edin bakalim kezban cocugu mericler/kezbanlar...
PS: o x kusagi drama queen analariniza söyleyin, öyle face de vesaire milf olarak poz vermekten vazgecsinler, amerikan prof milflerinde selülit vesaire sorun yok, onlar daha ragbette. analariniza sorun bakalim, 90 larda babanizla tanismadan evvel, herkese mavi boncuk dagitip, teshircilik yapip kac mahallede ve lisede kavga cikartip bununla övündüler....
Saldırmak çözüm değil sorun üretir.
Çözüm ise vatandaşı oldukları ülkelerle anlaşıp evlerine uğurlamak...