bugün

güç ve iktidar ellerindeyken kürtleri ezip ezip: '' türk kürt kardeştir, pkk bölücüdür, kürt vatandaşlarımızla hiçbir sorunumuz yok.'' martavalları okumalarına rağmen ve de selahattin demirtaş' ın söylemlerini ve kişiliğini beğenip sırf kendisi bir kürt olduğu için ona oy vermeyecek olan asıl ayrımcı ve bölücü kendisi olan, ırkçı gavatoğlu gavattır.
akp nasıl ki halkın gözünü boyuyorsa, selo da aynısını yapmaktadır. O yüzden oy vermeyeceğiz. Ayrıca, k*rde oy yok canım. Buda bi gerçek. Evet.
Ben kürdüm ve o adama oyumu vermiyeceğim!
çünkü halkın %50si akpye veriyor oyu(Kürt halkı)
k*rde bırak oyu ü harfi bile yok. oy istiyor amcık hala ahahaha.

alırsın başını, gel gel.
selo terörist olduğu için oy vermeyecektir. he kürt olması şaşırtıcı bir durum da değil zaten*
oyle bi insan pek yoktur. eger kurt oldugu icin oy vermiyorsa selonun teror ile de olan iliskisini biliyordur. asil neden bu olur.
kimin ne olduğunu çok iyi bilen kişidir.
sırf kürt diye değil pkkcı diye oy vermiyoruz. pkkcı gavat oğlu yengesini siken eşek severlere oy yok.
bu memlekette üç tane kürt cumhurbaşkanı var. hadi ikisini sayma(inönü ve cemal gürsel) turgut özal kürttü ama kimse o kürt ben oy vermem demiyordu. selahattin kendi iradesi bile olmayan imralı canisinin atamasıyla oraya oturmuş bir gundidir. kürt değil kürtçüdür.
Özellikle ulusolcu kemalist çakallardan vardır elbet öyleleri. Adam kendisi de biliyor CHP'den bir halt olamayacağını fakat eli mahkum veriyor işte. Neymiş efendim Atatürk'ün partisiymiş. Hassiktir ordaaaaan. Asıl bölücü bu zihniyettir. Zaten faşistin, ırkçının ve yobazın oyuna ihtiyacımız yok. Biz bize yeteriz. Biz'ler mecliseee
sırf adam öldürmüyorlar diye başka partilere oy vermeyen 'gavat' söylemi.

çünki selo ;

bebek katili pkk'yı terörist görmüyor,
yakıp yıkanları,polise ateş edenleri ise demokratik bir hak olarak görüyor.

eee zamanında öldürüp de bitiremediğimiz teröristler, şimdi gelmiş insan hakları savunuculuğu yapıyor. ve bunu yaprken hala demokratik bir ülke olmadığımızdan bahsetmiyorlarmı alayınızı sikesim geliyor.

selo'nun oy almaması kürt olduğu için değil. teröriste terörist diyemediği için.
e gerizekalılar başlık açık olarak ortada diyor ki: ''selo sırf kürt olduğu için oy vermeyecek gavat'' lardan bahsediyor. sen başka sebeplerle oy vermiyorsan ne diye alınıyorsun hedesidir.

noy: ayrıca kürt değilim, kürt senin babandır.
k*rde oy yok!
KÜRT OLSA KEŞKE KÜRT BiLE DEĞiL iYi ARAŞTIRIN bu ülkenin en dindar insanları KÜRTLERdir bu ADAMI BiR KERE CAMiDEN ÇIKARKEN GÖRDÜNÜZMÜ .
Oy moy yok amına kodumun barzolarına. Bi siktirolup gidemediler amına kodumun yerinden böyle bölücü zihniyetler.
bir gece televizyon karşısında umarsızca gezinirken hatırlamadığım bir tv Kanalında röportaj gibi bir Şeyinin bant Yayını gördüm. denk geldiğim cümlesi ise şu idi. hareretli bir şekilde ' Ermeni soykırımını kabul ediyorum ' diyordu. takaatsiz bir şekilde Allah Allah dedim. ve zap yapmaya devam ettim. siyaseti öyle derinlemesine bilen birisi Değilim ama bende okuyor ve görüyorum. kendi söyleminden hareketle hareretleniyor ise bir insan burada tutarsız Davranışlar ararım ben. bu minvalde bir siyasi parti başkanıdır.
kürt diye değil, kürtçü diye oy vermiyorum. kafatası çok farklı bir şey, beyni sıkıştırıyor.
çok iyi dinleyiniz haini.
https://www.facebook.com/...M/videos/900632643329157/
Selo zaza olduğu için savı ortaya atan sıçıp savamış.
Öncelikle kendisi zazadır. Sonra sorun kürt olması değil. Sorun hdp eşittir pkk.
asıl gavatlık pkklı bebek katillerinin sevgi pıtırçığı olduğu algısını oluşturanlara oy verebilmektir.
evet seloya oy vermiyoruz çünkü kürt olduğu için değil kaypak olduğu için ha bu arada sözlükte selotroll oranında ciddi bi artış var.
https://tr.instela.com/m/kurt-lutfen--i578271
(bkz: gavat sensin kürtte sana girsin) teröre destek vermeyenleri kınayan faşist bir söylemdir.
selo kürt olsa ne olmasa ne? parti politikaları ve yoldaşlarına bakmak yeterli.

selo'nun ve yoldaşlarının canı cehenneme.