bugün

Halkların demokrasi partisinin eş başkanıdır. Yaptığı siyaset bana uymamaktadır.
Teror orgutune bu kadar aciktan destek veren bu adami hala baris ve sevgi kelebegi goren insanlar var .pardon insan dedim insan olsalardi akillarini kullanirlardi .
öcalan geberdi. sıra sende kazdığın hendekler sana mezar olacak. bekle ve gör.
sana oy verenin amk.
senin çocuklarında, şehit çocukları gibi yetim kalacak. bekle ve gör.
öyle bir can vercen ki binlerce şehit gözünün önünden film şeriti gibi geçecek. bekle ve gör.
içeri girip koğuşda öcalana mal mal bile bakamayacan. apo pici öldü. sıra sende.
Gün gelecek iktidar hdp olacak.
Kaç gündür Sırf çoğunluğun duymak istemediği şeyleri söylediği için adeta linç edilip terörist ilan edilen Kürt siyasetçi.

Evet bu güzeller, güzeli Zeki ve karizmatik insana terörist diyenlere soruyorum; sayın demirtaş bu güne kadar hangi terör eylemine katılmış ve kaç kişiyi öldürmüş.?
kodumun hanzosu davarıdır gene sinirlendim bak ey ahali .
(bkz: birileri cumhurbaşkanı nı kandırmaya devam ediyor)

http://goo.gl/1XZ63Y
Kürt halkının atatürk'ü, o'nu sevmek suçsa, seviyorum evet o bir halkın umudu ve önderi, yolun açık olsun selo başkan, seninleyiz.
direk idamla yargilanmasi gereken teroristin biri .
görsel .
bu adamı sempatik bulanlar sempatikliği vatanından çok seviyor sanırım.
terör sevdalısı,barış düşmanı.
şuan hdp nin eş başkanısın ama yakında hdp nin leş başkanı olacaksın az kaldı.
sonuna dek arkasinda oldugumuz buyuk baskan.
Bu günlerde seni sevmek de suç oldu be selo başkan, seni sevmek suçsa varsın suçumuz bu olsun be selo başkan.

Tanım. 21.,yy ın en karizmatik liderlerinden biri, tarih ilerleyen yıllarda kendisine hak ettiği değeri verecektir.
lider, büyük? insan gerçekten hayret ediyor.

izcilik kulübüne bile lider olamayacak çapsız.

edit: pkk sevici yavşaklar eksilemiş. lan burası ekşi değil sikimizde değil eksilenmek, grup mu yapıyorsunuz oğlum? ahaha. kürtçüler ekip kurmuş beyler, koduğumun beyinsizleri.
Gdd'nin yönettiği dünya üzerindeki birçok siyasetçiden birisidir. Aynı zamanda birçok Türk siyasetçide buradan yönetilir. Halkın birçok konuda tepkilerini ölçmek ve ülkenin gidişatı için yeni planlar yapılmasında, aynı zamanda algı operasyonlarında ciddi bir görev yürütmüştür.

Kısacası dünya üzerindeki hiçbir olay veya seçim gerçektende halkın özgür iradesine göre gerçekleşmiyor. Halkın bir görüşe veya topluma tepki vermesi için yıllar boyunca düzenli olarak algılarıyla oynanıp kendi istedikleri yöne çekilir. Daha sonra topluluktaki tüm bireyler bunu kendi kararları sanır ancak onların bu kararı vermesini düşündüren tüm etkenler yine gdd tarafından oluşturulmuştur. Hiçbir olay medyadaki gibi değildir. Mesela CHP biraz güçlenecek olsun, halk biraz destek arttırmış olsun gdd anında bu partiyi biraz daha geriye çekmek, rölanti ayarına çevirmek için parti içerisinde birtakım değişiklikler yapar ya da AKP hükümetini iyi gösterecek girişimlerde bulunur. Amaçları CHP seçimi asla kazanamasın ama çokta geride kalmasın, düzenli bir muhalefet olsun ama uslu bir çocuk gibi davranıp çizgisini geçmesindir.
seçimde aldığı emanet oyları veren seçmenlere ihanet eden, zamanında iyi parlatılmış, barış kelebeği görünümlü terörist sevici.
yerinde olmak istemediğimdir. kukladır kendileri.
o bir orospu çocuğu. bu adamı sevenlere açık ve net söylüyorum apo ya gönüllü avukatlık yapan bir şerefsizi savunan yada sempati duyan her kim varsa bu memlekette yeri yok...

vatan hainleri ekseyin sıkıntı yok.
Kurban bayramı vesilesiyle iyi bir Bayram geçirmesini temenni ettiğim büyük Kürt siyasetçisi.

Iyi bayramlar selo başkan, bir halkın kalbi seninle.