bugün

yıllarca emparyalistlerin sömürdüğü büyük kürt halkının temsilciliğini yapan, kendi halkı dışındaki tüm halklara da kucak açan selahattin demirtaş'ı çekemeyen kıskanç, kürt düşmanıdır.

selahattin demirtaş, ne zaman miting düzenlese, tv'ye çıksa tavuk gibi kızarırlar kıskançlıktan. her bir sözü, hepsine kurşun gibi girer. çekememezliklerin sebebini ise anlamak mümkün değil. gizli bir yerde küsküyü mü yediler kendisinden diye düşünüyorum bazen.

ne istiyorsunuz lan şu nur yüzlü insandan ?

görsel

Kıskanılmayan, imrenilecek bir fazileti olmayandır.

Aeschylus
anten takmalıdır. gerçi elektriği ödemezsen anten çalışmaz ama...
Pekaka yı çeken soysuz şerefsizlerden mi olalım. Siktirin gidin amk yolsuzları.
erkek olsam, oturbir olsa çekilmez derdim ama neyse.
hadsiz diyerek hadsizliği yapan sensin kanaatimce.
sömürülen halkmış en çok buna güldüm ama ağzımla değil.
ben nur yüzden ziyade her bakışında bok görmüşcesine bir ifadeye sahip , terörist bir oç görüyorum.
Selahattin Demirtaş çekemeyen hadsiz! Selahattin Demirtaş ı seçen hadsiz olarak düzeltilmesi gereken mevzudur. Terör yardakçısıyla ne işim var yav? Canım terörist görmek istese kandil dekilerini izlerim, yardakçısıyla, yalamayla işim olmaz.
haklı kişidir valla evlat olsa sevilmez.
kaçak elektrik ile şarjını doldurduğu telefondan yazanın açıklaması.
Demirtaş, kürt halkının temsilciliğini değil, bizzat ermenilerin temsilciliğini yapmaktadır.
hee ya...

cok kiskaniyoruz suratina tukurdugumun, meymenetsiz vatan hainini.
kendisi bir orosğu çocuğu temsilcisidir.
Efkan Ala ne ise bu selo da odur. Biri tayibin kurşun askeri diğeri pkknın.Kendisi aşırı ırkçkdır. Bu tip insanların millet adına hiç bir girişimi olamaz. Sahnede her zaman birileri olur ama söz yönetmenlerindir .
ya diplomasız bir ülke lideridir ya da bir Anadolu Çomarı.

edit: aha bir tanesi zıpladı. *
Haklı bir davranıştır. Zira seloş 31 olsa çekilmez.