bugün

Dinlerin köşeye sıkıştığı konudur. Ve olayı size helal kılınan kişiyle seks yapabilirsiniz şeklinde buyruklarla geçiştirmişlerdir. Aman isyan çıkmasın . Aman toplum çığırından çıkmasın ayaklarıdır.

Zevk için seks yapan bütün canlılar büyük yanlış yapmaktadırlar.

Sekste ulaşılmak istenen hedef ejekülasyon ve orgazm ise dinde orgazmın yeri nedir sorarım insanlara.

Not: tanrı vardır.
Bilimsel Bir gerçektir.

Eş diye tayin ettiğimiz kişi ile boşanmak da vardır dinde. E o zaman bekaret de gitti. Napacan o kadın. Nasıl kendini kabul ettirecek.

Seks helal kişiyle helal ise neden seksle ilgili fetvalar, duyurular veya dini açıdan önemli bilgilendirici yazılar duyamıyoruz.
katılmadığım önerme. seksin ana amacı üremek olabilir sonuçta insan nesli önemli. fakat tek amacıda bu değil. öyle olsa insanlarda bu hormon olayları olmazdı. eğer bir adamın 6 çocuğu var ve buna rağmen hala eşiyle ilişki peşindeyse bu seksin sadece üremek olmadığını gösterir. unutmayalım ki erkekler kadınlara, kadınlarda erkekler meyillidir.
toprağa sadece ürün ekilir, bina falan yapılmaz demekle eşdeğer geri kafalı yobaz lafı. o beyninizi aldırın olm siz, bi boka yaramıyo nasıl olsa.
Yüzleşilemeyen gerçektir.

Saldırganlığa sebebiyet verir. Yüzleşmediğin yerde saldır.
seksten az zevk alınsın diye dünyada erkekler ve kadınlar sünnet edilir. Kadın sünneti ve erkek sünnetinin yaygın olduğu coğrafya ortadoğu ve kuzey afrikadır. sünnetin zararlarını okuyun. https://sunnetinzararlari...ocuk-haklarina-aykiridir/
Şu anda deli saçmalıyor farkında değil. Bırakın kendi haline.

edit : Bence sen üreme de. boşver.
Bilimsel olarak kanitlanmis bir gerçektir. Tum canlilar gibi insan ogluda ideal es arayisi icerisinde ureme dürtüsü ile hareket eder.
Müthiş tespittir. Bu tespiti yapanın çükünü, daşşaanı gezdirenler yesin.
hayır değildir.

konu neden dinlerin köşeye sıkışmasına bağlanmış onu da anlamadım.

yamulmuyorsam kur'an'da "kadınlarınız istediği zaman onlarla birleşin" gibi bir ayet var. bu demek değil ki illa içine boşalın.
direkt seksten bahsediliyor.

ha yok bana hadisle mezheple falan gelecekseniz peşin söyleyeyim siktiringidin.
Hayır abi mümkün değil.
deli gibi demagoji yapardım bu konu üzerinde ama yemin ederim üşendim.
Aşkın engelleri kalkmış halidir.